Aktualności

Punktuj w Lidze Biegowej

Startując w zawodach, zbierasz punkty w ramach Ligi Biegowej!

Czy wiesz, że pokonując trasę biegów na 5 km, 10 km, półmaraton lub maraton, powiększasz swoją pulę punktów, zdobywanych w ramach rywalizacji Ligi Biegowej? Im więcej punktów, tym większe szanse na nagrodę!

Czym jest Liga Biegowa?

To całkowicie BEZPŁATNA rywalizacja dla biegaczy, która trwa cały tok. W Lidze Biegowej KAŻDY ma szansę wygrać jedną ze 146 nagród.

Ponadto Liga Biegowa to kalendarz biegów, archiwum startów, ligi prywatne w których sam decydujesz z kim i o co walczysz, konkursy z nagrodami oraz codzienna dawka motywacji.

 Jak wziąć udział w Lidze Biegowej?

Wystarczy, że się zarejestrujesz na stronie Ligi Biegowej. Już? Gratulujemy, właśnie dołączyłeś do Ligi Biegowej! Od tej pory ilekroć dobiegniesz do mety jednego z organizowanych w całej Polsce biegów na 5km, 10km, półmaratonie lub maratonie, twój czas zostanie zamieniony na punkty w rankingach naszej Ligi.

Kluczem do sukcesu  nie jest czas, ale regularne starty, bowiem w rywalizacji sumujemy punkty ze wszystkich  zawodów, w których wziąłeś udział.

Bawimy się w przez cały rok! Po zakończeniu sezonu punkty są zerowane, a zwycięzcy otrzymują nagrody.

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.