Zapisy na biegi dla dzieci w serwisie Pokochaj Bieganie w Lublinie

Przedstawiamy krótki przewodnik, jak zapisać dziecko/podopiecznego na zawody biegowe dedykowane najmłodszym sportowcom. Zachęcamy do zapoznania się z kilkoma podstawowymi informacjami, które pomogą Ci szybko i bezproblemowo wykonać zapis na biegi dla dzieci.

 

1.       Rejestracja w serwisie

Rodzic/Opiekun powinien posiadać swoje konto w serwisie zapisów Pokochaj Bieganie  w Lublinie. Jeżeli masz już aktywne konto w serwisie, przejdź do następnego punktu. Osoby, które nie posiadają konta powinny wykonać rejestrację postępując zgodnie z wyświetlanymi komunikatami.

Rejestracja: https://frslublin.pl/

UWAGA!!! Rodzic/Opiekun zakłada konto w serwisie podajac swoje dane!

 

2.      Rejestracja dziecka/podopiecznego w ramach konta Opiekuna

Zaloguj się na swoje konto w serwisie Pokochaj Bieganie w Lublinie: https://frslublin.pl/pl/login

Kliknij w zakładkę MŁODZI ZAWODNICY

następnie kliknij w przycisk DODAJ MŁODEGO ZAWODNIKA

wypełnij formularz wprowadzając dane Dziecka / Podopiecznego i zapisz dane.

 

Jeżeli chcesz dodać kolejne Dziecko / Podopiecznego ponownie kliknij przycisk DODAJ MŁOEGO ZAWODNIKA. Możesz wprowadzić dowolną liczbę Dzieci / Podopiecznych.

Rejestracja w serwisie i przypisanie Dziecka / Podopiecznego do swojego konta jest wymagana podczas pierwszego zapisu na biegi i nie będzie wymagana ponownie w przyszłości podczas zgłoszenia Dziecka / Podopiecznego na inne biegi dla dzieci prowadzone za pośrednictwem serwisu Pokochaj Bieganie w Lublinie. Wystarczy zalogować się w serwisie i wykonać właściwy zapis na wybrany bieg.

 

 3.       Zapis dziecka / podopiecznego na wybrany bieg

Kliknij w zakładkę MOJE BIEGI, a następnie wybierz ZAPISY NA BIEGI DZIECIĘCE.

Wybierz bieg, w którym chce wystartować Twoje Dziecko / Podopieczny.

Wykonaj zapis dziecka / podopiecznego na wybrany bieg klikając na przycisk wyboru (check box) przy zgłaszanych zawodnikach i kliknij ZAPISZ.

Uwaga!!! Jeżeli wykonałeś co najmniej jeden zapis na biegi dla dzieci, a chciałbyś zapisy kolejne Dziecko / Podopiecznego możesz zrobić to za pośrednictwem przycisku EDYTUJ DANE ZAPISU dostępnego w zakładce MOJE BIEGI -> BIEGI DZIECIĘCE. Pamiętaj, że zawodnik musi być przypisany do Twojego konta w serwisie.

 W razie pytań prosimy o kontakt na adres: pomoc@frslublin.pl

 

 Do zobaczenia na biegach!

 

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.