Dla sponsora

Szanowni Państwo

Od kilku lat bieganie to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportu uprawiana zarówno przez profesjonalistów jak również amatorów. Biegać może każdy, wszędzie i o każdej porze. To właśnie z łatwości i dostępności biegania wynika jego ciągle rosnąca popularność. Wystarczy wstać z kanapy, ubrać się wygodnie i ruszyć przed siebie. Z czasem bieganie w samotności, ciągle tą samą trasą, już nie sprawia takiej radości jak na początku.  Zaczynamy szukać nowych doświadczeń, coraz częściej „zerkamy” na osoby startujące w zawodach i choć na początku biegać mieliśmy tylko dla siebie coraz silniej odczuwamy potrzebę zmierzenia się z nowym wyzwaniem. 

Od czterech lat Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie podejmuje szereg działań mających na celu popularyzację biegania. Jednym ze sztandarowych projektów jest coroczna organizacja  Maratonu Lubelskiego, który na trwałe wpisał się w kalendarz startów polskich i zagranicznych maratończyków. Przygotowanie biegaczy do pokonania tego królewskiego dystansie, odbywa się poprzez uczestnictwo w biegach krótszych –  dwóch biegach pięciokilometrowych rozgrywanych pod nazwą „Chęć na Pięć” oraz czterech biegach dziesięciokilometrowych z cyklu „Cztery Dychy do Maratonu”. Wszystkie imprezy rozłożone są w czasie, tworząc cykl biegów o zróżnicowanym poziomie trudności co pozwala zaspokoić potrzeby zawodników na wszystkich poziomach zaawansowania sportowego.  

Z myślą o rozwoju oraz podnoszeniu standardów organizowanych biegów pozyskujemy strategicznych Partnerów istotnych dla różnorodnych obszarów naszej działalności. Zależy nam, aby współpracujące z nami firmy posiadały ugruntowaną, rozpoznawalną i znaczącą na rynku markę. W związku z powyższym pragnę zaprosić Państwa do grona naszych kluczowych Partnerów. W zamian oferuję możliwość promowania i reklamowania wizerunku Państwa firmy podczas lubelskich imprez biegowych.

Jestem przekonany, że nasza wzajemna współpraca przyniesie obopólne korzyści.  Budowanie świadomości marki z wykorzystaniem imprez biegowych przyczyni się do kreowania Państwa wizerunku w kontekście pozytywnych  skojarzeń z takimi cechami jak solidność, zwycięstwo, sukces, wytrwałość, czy radość. W imprezach biegowych wszyscy są zwycięzcami, nie ważne na którym miejscu przekroczyło się linię mety, najważniejsze jest ukończenie biegu. Dlatego też fenomenem biegania i uczestnictwa w zawodach zaraża coraz więcej osób.

 

Zapraszamy Państwa do współpracy.

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.