O biegu

Wiosenna Dycha z Aliplastem to bieg na dystansie 10 km, który odbędzie się 21 kwietnia 2024 r. ze startem i metą nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie. Trasa biegu będzie posiadała atest PZLA.  Start biegu został zaplanowany na godz.: 10:00. 

W biegu może wziąć udział osoba, która najpóźniej w dniu rozgrywania zawodów (tj. 21.04.2024) będzie miała ukończone 16 lat.

ZAPISY

Zapisy na bieg będą prowadzone poprzez serwis Pokochaj Bieganie w Lublinie. W celu zapisania się na bieg należy założyć indywidualne konto, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy.  Zapisy rozpoczną się 21.03.2024 r. o godz.12:00.

Bieg "Wiosenna Dycha z Aliplastem" wchodzi w skład Pakietu Biegów 2024 r. Osoby zapisane na bieg w ramach pakietu nie zapisują się już na bieg indywidualnie!

 OPŁATA STARTOWA

Opłata startowa za udział w biegu Wiosenna Dycha z Aliplastem wynosi:

I termin: do 26 marca 2024 r. (wtorek) – 60,00 zł
II termin: od 27 marca 2024 r. (środa) do 16 kwietnia 2024 r. (wtorek) lub do wyczerpania limitu miejsc – 70,00 zł;
III termin: w terminie działania Biura Zawodów – 80,00 zł (w tym terminie zapisy będą prowadzone pod warunkiem, że limit zgłoszeń nie zostanie wyczerpany w okresie zapisów internetowych).

Opłatę należy uiścić w trakcie wypełniania e-zgłoszenia w trybie on-line z wykorzystaniem przycisku „ZAPŁAĆ ZA START” (zalecane) lub przelewem na konto Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie:
Alior Bank nr konta 88 2490 0005 0000 4600 2926 9271
(!!!) Tytuł przelewu: Opłata startowa Wiosenna Dycha, imię i nazwisko uczestnika,rok urodzenia.

Opłata startowa zawiera podatek VAT. Osoby, które chcą otrzymac fakturę VAT powinny zgłosić ten fakt w formularzu zgłoszeniowym, poprzez wybranie odpowiedniego pola i podanie danych firmy, na którą ma zostać wystawiony dokument. 

W dniu biegu zapisy  nie będą prowadzone.  

Opłata raz uiszczona nie podlega zwrotowi. W wyjątkowych sytuacjach organizator dopuszcza możliwość przeniesienia opłaty na innego uczestnika, w tym celu należy przesłać za pośrednictwem serwisu zapisów zgłoszenie przepisania pakietu startowego i wskazać osobę, która ma zostać w to miejsce dodana na listę startową do dnia 11 kwietnia 2024 r.  Opłata niewykorzystana z uwagi na nieobecność na zawodach nie przechodzi na następny bieg.

TRASA

Bieg odbędzie się na dystansie 10 km. Trasa biegu będzie poprowadził ścieżką rowerową wokół Zalewu Zemborzyckiego. Trasa posiada atest PZLA.

BIURO ZAWODÓW

Biuro zawodów będzie działać w następujących dniach i godzinach:

- piątek (19.04) od 13:00 do 17:00 w sklepie New Balance zlokalizowanym w CH Plaza (poziom II)

- sobota (20.04) od 10:00 do 14:00 w sklepie New Balance zlokalizowanym w CH Plaza (poziom II)

- niedziela (21.04) od 7:30 na terenie eventowym Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim.

Każda osoba, biorąca udział w biegu musi zostać zweryfikowana w biurze zawodów i odebrać swój pakiet startowy. Aby odebrać pakiet startowy należy okazać dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość. Istnieje możliwość odbioru pakietu startowego przez inną osobę – w tym celu wymagane jest upoważnienie. W imieniu osób niepełnoletnich pakiet startowy odbiera rodzic lub opiekun prawny.

KLASYFIKACJE

W biegu prowadzone będzie jedna klasyfikacja łączna z trzech tur startów, w następujące kategoriach:

Kategoria generalna kobiet i mężczyzn;

Kategoria wiekowa kobiet  i mężczyzn (16+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+)

Klasyfikacja OPEN prowadzona jest wg czasu brutto, klasyfikacje wiekowe prowadzone są według czasu netto.

Do pobrania

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Cztery Dychy do Maratonu wspierają:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.