Informacje ogólne - zawody w nordic walking

Aliplast Chęć na Pięć - nordic walking to zawody na dystansie 5 km, który odbędą się 29 maja 2022 r. w Parku Ludowym w Lublinie. Start zawodów zaplanowany jest na godz. 13:30

Zawody będą wydarzeniem charytatywnym, a cały dochód z opłaty startowej zostanie przekazany na rzecz realizacji programu wspierania kobiet - uchodźczyń z Ukrainy.

ZAPISY

Zapisy na zawody będą prowadzone poprzez serwis Pokochaj Bieganie w Lublinie. W celu zapisania się na zawody należy założyć indywidualne konto, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy. 

OPŁATA STARTOWA

Opłata startowa za udział w zawodach Aliplast Chęć na Pięć wynosi:

I termin: do 15 maja 2022 r. (niedziela) – minimalna opłata startowa wynosi 30 zł. Wysokość opłaty startowej może być dowolnie zwiększona przez uczestnika, w momencie opłacania pakietu startowego.

II terminod 16 maja 2022 r. (poniedziałek) do 24 maja 2022 r. (wtorek) lub do  wyczerpania limitu miejsc – minimalna opłata startowa wynosi 40 zł. Wysokość opłaty startowej może być dowolnie zwiększona przez uczestnika, w momencie opłacania pakietu startowego.

III termin: 27 i 28 maja (piątek, sobota) - minimalna opłata startowa wynosi 50 zł. Wysokość opłaty startowej może być dowolnie zwiększona przez uczestnika, w momencie opłacania pakietu startowego. W tym terminie opłaty będą przyjmowane jedynie gotówką w Biurze Zawodów pod warunkiem, że limit zgłoszeń nie zostanie wyczerpany w okresie zapisów internetowych).

BIURO ZAWODÓW

Biuro Zawodów (BZ) w dniach 27 i 28 maja 2022 zostanie zlokalizowane w budynku Lubelskiego Centrum Organizacji Sportowych, mieszącym się przy ul. Montażowej 16 w Lublinie, będzie działać wg następującego harmonogramu

  • 27 maja 2022 r. (piątek) w godzinach 12:00 – 17:00
  • 28 maja 2022 r. (sobota) w godzinach 09:00 – 14:00

Biuro Zawodów (BZ) w dniu imprezy tj. 29 maja 2022 zostanie zlokalizowane w Parku Ludowym w Lublinie, w okolicach startu/mety zawodów. Będzie działało w godz. 7:00 - 13:30.

Każda osoba, biorąca udział w zawodach musi zostać zweryfikowana w biurze zawodów i odebrać swój pakiet startowy. Aby odebrać pakiet startowy należy okazać dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość. Istnieje możliwość odbioru pakietu startowego przez inną osobę – w tym celu wymagane jest upoważnienie. W imieniu osób niepełnoletnich pakiet startowy odbiera rodzic lub opiekun prawny.

TRASA

Trasa zawodów będzie prowadziła ścieżkami asfaltowymi znajdującymi się w Parku Ludowym.Trasa posiada atest PZLA. 

KLASYFIKACJE

W zawodach prowadzona będzie klasyfikacja, w następujące kategoriach:

  Kategoria generalna kobiet i mężczyzn;

  Kategoria wiekowa kobiet  i mężczyzn (14+, 40+, 60+)

Nagrody w kategoriach open i kategoriach dodatkowych nie dublują się.

Klasyfikacja w danej kategorii zostanie utworzona tylko, gdy do biegu (do 24 maja 2022r.) zgłosi się i wystartuje co najmniej 15 osób, w przypadku gdy nie będzie wymaganej liczby osób, wyniki będą uwzględnione tylko w klasyfikacji generalne.

Wyniki nordic walking Aliplast Chęć na Pięć

Do pobrania

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.