Aktualności

Najlepsi z najlepszych!

Najmłodsi biegacze tłumnie zapełnili linię stratów wrześniowej edycji biegów Przez metry po kilometry. Drodzy Uczestnicy! Jesteście najlepsi z najlepszych! Wszystkim z Was należą się wielkie brawa i pochwały! Tak trzymajcie! Wszystkim z Was (tak jak dorosłym uczestnikom Dychy) należą się serdeczne gratulacje. Za Wasz wysiłek, za wasze emocje i sportową determinację. Nie ważne, które miejsce zajęliście - jesteście zwycięzcami!  Ogromne podziękowania kierujemy także do Rodziców i Opiekunów. Brawo dla Was - za to jak wspaniale dopingujecie swoje dzieci i jak zachęcacie je do pierwszych sportowych pasji.

Wyniki z niedzielnych zawodów są już dostępne na naszej stronie, klikajcie w zakłdkę WYNIKI
Uwaga! Jeśli z jakiegoś powodu nie zostaliście sklasyfikowani prosimy o tę informację na adres mailowy info@maraton.lublin.eu wraz z: imieniem i nazwiskiem, numerem startowym oraz orientacyjnym czasem zawodnika (mile widziane także zdjęcia waszych pociech z wydarzenie). Będziemy weryfikować zapis kamery, a Wasze osiągnięcia wkrótce pojawią się w ostatecznych wynikach biegu.

Już dzisiaj zapraszamy na kolejną edycję biegów Przez metry po kilometry, któe odbędą się 22 października 2023 r. na Stadionie Lekkoatletycznym w Lublinie podczas 7. Półmaratonu Lubelskiego. Tradycyjnie ruszymy z zapisami ok. tygodnia przed imprezą za pośrednictwem serwisu Pokochaj Bieganie w Lublinie.


Dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.