Aktualności

Mini Grand Prix Lublina

Rekorodow bo aż 124 młodych Biegaczek i Biegaczy wykazało się systematycznością i bez względu na pogodę i nastrój wystartowało w pięciu biegach z cyklu "Przez metry po kilometry" rozgrywanych w 2023 roku. Na podstronie cyklu Przez metry po kilometry dostępna jest już końcowa klasyfikacja i lista zwycięzców Mini Grand Prix Lublina 2023.

Wszystkich Laureatów oraz ich Opiekunów zapraszamy na oficjalne wręczenie nagród za to wyjątkowe i godne uznania osiągnięcie. Spotkanie podsumowujące odbędzie się 17 grudnia 2023 r., w niedzielę, o godzinie 12:00 w Zespole Szkół nr 5 w Lublinie przy ul. Elsnera 5.
Wydarzenie podsumowujące potrwa ok. 2 godziny. Przygotowujemy dla Was różnorodne atrakcje. Zapraszamy!

Ważne! W przypadku uwag dot. klasyfikacji końcowej prosimy o kontakt w wiadomości e-mail na adres: info@maraton.lublin.eu

Przypominamy, że do końcowej klasyfikacji liczą się start w biegach z cyklu "Przez metry po kilometry", które odbyły się:

  • 23 kwietnia 2023r. - podczas biegu Wiosenna Dycha,
  • 18 czerwca 2023r. - podczas biegu Chęć na Pięć,
  • 17 września 2023r. - podczas biegu Jesienna Dycha,
  • 22 października 2023 r. - podczas 7. Półmaratonu Lubelskiego,
  • 11 listopada 2023 r. - podczas biegu Chęć na Pięć.

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.