Aktualności

Mini Grand Prix Lublina 2022

Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież szkolną (do lat 15) do udziału w cyklu biegów "Przez metry po kiometry", które będą się łączyć w Mini Grand Prix Lublina 2022.  Zachęcamy do startu we wszystkich 5 biegach, obywajacych się w tym samym terminie co biegi dla dorosłych:

  • 24 kwietnia 2022r. - po biegu Wiosenna Dycha
  • 29 maja 2022r. -  po biegu Chęć na Pięć
  • 18 września 2022r. - po biegu Jesienna Dycha
  • 16 październia 2022 r. - podczas 6. Półmaratonu Lubelskiego
  • 6 listopada 2022 r. - po biegu Chęć na Pięć

Przed pierwszym biegiem (24.04.2022r.) każdy uczestnik otrzyma książeczkę (w pakiecie startowym), w której będzie mógł zapisać swój wynik oraz zbierać pieczątki za udział w poszczególnych zawodach. Dzieci i młodzież, która uzbiera komplet pieczątek, na koniec sezonu, na uroczystej gali podsumowującej, otrzymają pamiątkowe puchary. 

Informacje na temat poszczególnych biegów będą pojawiać się systematycznie w odpowiednich zakładkach. Zapisy na dany bieg uruchamiane są około tygodnia przed zawodami. Start w biegu jest bezpłatny. Każdorozowo przygotowanych będzie 500 pakietów startowych dla najmłodszych biegaczy.

Powodzenia!

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.