Aktualności

Mini Grand Prix

Spotowa rywalziacja dzieci i młodzieży budzi ogromne emocje. Po dłużej przeriwe, najmłodsi biegacze po raz kolejny będą mieli możliwość zmierzyć się w sportowej rywalizacji. 

8 kwietnai 2018 r. odbędzie się kolejne edycja biegów "Przez metry po kilometry". Ponownie spotkamy się na terenie ośrodka Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim.

Do końca cyklu Mini Grand Prix Lublina zostały jeszcze 3 starty, a teraz w ramach małego podsumowania sprawdziliśmy, kto ma na swoim koncie ukończone 4 dotychczasowe edycje biegów "Przez metry, po kilometry". 52 zawodników i 53 zawodniczki regularnie meldowali się na lini startu kolejnych biegów. Gratulujemy systematyczności! 

Pełna lista zawodników, którzy odznaczają się (dotyczczas) 100% frekwencją na biegach "Przez metry po kilometry" w zakładce >>FREKWENCJA<<. 

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.