4. Półmaraton Lubelski

4. Półmaraton Lubelski to bieg na dystansie 21,0975 km, który odbędzie się 25 października 2020 r. ze startem i metą zlokalziowaną na terenie Centrum Rozrywki American Spot nad Zalewem  Zemborzyckim w Lublinie (dawny ośrodek Marina).

Start biegu został zaplanowany na godz.: 10:00. 

W biegu może wziąć udział osoba, która najpóźniej w dniu rozgrywania zawodów (tj. 25.10.2020) będzie miała ukończone 16 lat.

 

ZAPISY

Zapisy na bieg będą prowadzone poprzez serwis Pokochaj Bieganie w Lublinie. W celu zapisania się na bieg należy założyć indywidualne konto, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy.

 

 OPŁATA STARTOWA

Opłata startowa za udział w biegu 4. Półmaraton Lubelski w zależności od terminu wpłaty wybranej opcji pakietu wynosi:

pakiet podstawowy  

  • do 2 października 2020 r. (piątek) - 40 złotych;
  • od 3 do 20 października 2020 r. lub do wyczerpania limitu miejsc - 50 złotych;
  • w dniu 24 października 2020 r. (sobota) – 60 złotych (w tym terminie opłaty będą przyjmowane jedynie gotówką w Biurze Zawodów, pod warunkiem, że limit zgłoszeń nie zostanie wyczerpany w okresie zapisów internetowych),

pakiet rozszerzony (z dedykowaną koszulką marki Joma z długim rękawem) 

  •  do 2 października 2020 r. (piątek) - 70 złotych;
  • od 3 do 13 października 2020 r. lub do wyczerpania limitu miejsc - 80 złotych;

 

Po 13.10.2020 r. nie będzie możłiwości zakupu pakietu startowego w wersji rozszerzonej!

Opłata startowa zawiera podatek VAT. Osoby, które chcą otrzymac fakturę VAT powinny zgłosić ten fakt w formularzu zgłoszeniowym, poprzez wybranie odpowiedniego pola i podanie danych firmy, na którą ma zostać wystawiony dokument. 

Osoby, które w dniu biegu (tj. 25.10.2020 r.) będą miały ukończone 65 lat są zwolnione z opłaty startowej.

W dniu biegu zapisy na 4. Półmaraton Lubelski nie będą prowadzone.  

Opłata raz uiszczona nie podlega zwrotowi. W wyjątkowych sytuacjach organizator dopuszcza możliwość przeniesienia opłaty na innego uczestnika, w tym celu należy przesłać za pośrednictwem serwisu zapisów zgłoszenie przepisania pakietu startowego i wskazać osobę, która ma zostać w to miejsce dodana na listę startową do dnia 15 października 2020 r.  Opłata niewykorzystana z uwagi na nieobecność na zawodach nie przechodzi na następny bieg.

 

TRASA

Bieg odbędzie się na dystansie 21,0975 km. Trasa biegu będzie poprowadził drogami asfaltowymi i ścieżkami rowerowymi. Na trasie zostaną rozlkowane punkty odżywcze oraz kontrolny punkt pomiaru czasu. Trasa posiada atest PZLA.

 

BIURO ZAWODÓW

 Biuro Zawodów (BZ), będzie zlokalziowane na terenie Centrum Rozrywki American Spot nad Zalewem  Zemborzyckim w Lublinie (dawny ośrodek Marina). i będzie czynne w następujących dniach i godzinach: 

  • 24 października 2020 r. (sobota) w godzinach 12:00-18:00,
  • 25 października 2020 r. (niedziela) w godzinach 08:00-9:30.

 Każda osoba, biorąca udział w biegu musi zostać zweryfikowana w biurze zawodów i odebrać swój pakiet startowy. Aby odebrać pakiet startowy należy okazać dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość. Istnieje możliwość odbioru pakietu startowego przez inną osobę – w tym celu wymagane jest upoważnienie. W imieniu osób niepełnoletnich pakiet startowy odbiera rodzic lub opiekun prawny.

 

KLASYFIKACJE

W biegu prowadzone będą klasyfikację:

  • generalna kobiet i mężczyzn
  • wiekowe kobiet i mężczyzn (16-25; 26-35; 36-45; 46-59; 60+)
  • klasyfikacja Służb Mundurowych.

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.