Aktualności

Zamień krople na kilometry!

27 października 2019 r. wystartuje 3. Półmaraton Lubelski. Ale już teraz możesz zdobyć pakiet startowy na ten bieg w wyjątkowy sposób – oddając krew.  Jak to zrobić?

W dniach 3 – 20 października 2019 r. odwiedź Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie (ul. Żołnierzy Niepodległej 8) i oddaj krew lub jej składniki.

Pierwsze 10 osób, które odda krew lub jej składniki i będzie chciało wziąć udział w biegu otrzyma darmowy pakiet startowy na 3. Półmaraton Lubelski. Osoby, które oddadzą krew, a nie będą zainteresowane startem w biegu otrzymają inne upominki.

Zwolnienie z opłaty startowej w 3.Półmaratonie Lubelskim obejmie pierwsze 10 osób, które:

1. oddadzą krew lub jej składniki w dniach 3-20.10.2019 r. w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie (ul. Żołnierzy Niepodległej 8),

2. przy rejestracji zgłoszą że oddają krew w ramach akcji

3. mają aktywne konto w serwisie zapisów Pokochaj Bieganie w Lublinie (https://frslublin.pl/) i dotychczas NIE opłacili startu w biegu.

Uwaga!!! Darmowy pakiet przysługuje wyłącznie osobie, która odda krew. Nie ma możliwości przekazania darmowego pakietu innemu zawodnikowi. Akcja nie łączy się z innymi promocjami i zniżkami.

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.