Aktualności

Dodatkowe miejsca na połmaraton

Na liście startowej już ponad 1000 biegaczy gotowych do startu w 1. Półmaratonie Lubelskim. Ze względu na duże zainteresowanie zwiększamy limit miejsc i dorzucamy 100 dodatkowych pakietów startowych. Osoby, które chcą wystartować w 1. Półmaratonie Lubelskim mają ostatnią szansę, aby zapisać się na bieg.

Zapisy internetowe potrwają do środy (18.10) do godz.: 12:00 lub do wyczerpania dodatkowych miejsc za pośrednictwem serwisu Pokoachaj Bieganie w Lublinie.

Jeżlei po zamknięciu zapisów internetowych zostaną jeszcze wolne miejsca zapisy będa kontynułowane w biurze zawodów, które będzie zlokalziowane w Sklepie Biegacza w Lublinie (ul. Północna 6) w będzie działać w następujących dniach i godzinach:

- piątek (20.10) od 14:00 do 19:00

- sobotę (21.10) od 11:00 do 18:00.

Uwaga! Osoby, które zapisały się na bieg w ramach dodatkowej puli pakietów startowych nie mają gwarancji otrzymania wybranego rozmiaru koszulki.

W dniu startu 1. Półmaratonu Lubelskiego 22.10.2017 r. nie będzie możliwości zapisania się na bieg. 

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.