Aktualności

7. Półmaraton Lubelski

Michał Biały z czasem 1 godzina 14 minut i 8 sekund został zwycięzcą 7. Półmaratonu Lubelskiego. Wielkie brawa dla Michała! Kolejni w kategorii Open Mężczyzn byli Bartłomiej Florczak z czasem 01:15:07 i Piotr Choroś z czasem 01:15:34.
Wśród Pań zwyciężyła Zwyciężczyni Dominika Łukasiewicz (01:24:05), a kolejne stopnie podium zajęły Katarzyna Falkowicz (01:30:47) i Agata Wójcik (01:31:46).
Gromkie brawa wędrują do Wszystkich, którzy zmierzyli się dzisiaj z półmaratońskim dystansem. Jesteście naprawdę niesamowici! Pełne wyniki znajdziecie klikając >>TUTAJ<<.
Organizacja półmaratonu nie byłaby możliwa bez zaangażowania i pomocy wielu osób i instytucji, dlatego szczególne podziękowania kierujemy do:
-> Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Lublinie oraz funkcjonariuszy Żandarmerii Wojskowej za pomoc i zaangażowanie w zabezpieczenie trasy biegu,
-> blisko 100 wolontariuszek i wolontariuszy, którzy jeszcze przed 8:00 wyruszyli na trasę biegu pełniąc różne, nierzadko wymagające zadania,
-> naszych Sponsorów i Partnerów
-> niezastąpionych Pacemakerów, którzy dzielnie prowadzili swoje grupy na poszczególne czasy,
-> wszelkich życzliwych i dobrych duchów, które i którzy zawsze trzymają za Was i za Nas kciuki
-> warunków atmosferycznych - można na Was liczyć.
Dziękujemy!

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.