Pacemakerzy 7. Pólmaratonu Lubelskiego

Wątpliwości jaką taktykę wybrać na start w Półmaratonie Lubelskim, aby osiągnąć wymarzony wynik? Oni Ci pomogą! Przedstawiamy pacemakerów 7. Półmaratonu Lubelskiego!

  CZAS 1:30

 

Karol Stawecki
Mam na imię Karol. Biegam od 2015 roku, a startowałem… z wagą ponad 100kg!. Z roku na rok kilogramów ubywało, a czasy, które uzyskuję, są coraz lepsze. Uwielbiam biegi uliczne. Brałem udział w biegach w różnych miejscach Polski, a nawet Europy (półmaraton Budapeszt, maraton Berlin), a tym razem postaram się, abyśmy wspólnie zrealizowali cel, którym jest „połówka”(nie, nie ta obalana za żabką) w 1:30 w moim rodzinnym mieście. Nie lubię walczyć z wiatrem i górkami, a mimo to jestem gwarantem stałego tempa.

Mateusz Wilkos
Swoją przygodę z bieganiem, a właściwie ze startami w zawodach amatorskich rozpocząłem Półmaratonem Lubelskim w 2021 roku, osiągając czas 1:33. W 2022 poprawiłem swój wynik, wybiegając na mecie po godzinie i 16 minutach, zajmując 6 miejsce. :) Chętnie wrócę na tą trasę jako pacemaker prowadząc innych biegaczy na swój wymarzony czas. Fajnie jest pomóc w spełnianiu biegowych marzeń. Aktualnie biegam wszystko- asfalt, trail. Wystartuje na szybką piątkę, a również w długim górskim ultra. Za moje największe osiągnięcia w trailu uważam zajęcie 2 miejsca w Lamencie Świętokrzyskim na dystansie 37 km oraz 2 miejsce w Bieszczadzkim Weekendzie Biegowym Rysia. Na asfalcie mogę pochwalić się 3 miejsce podczas tegorocznego półmaratonu Chmielakowego. :)

 CZAS 1:45

 

Albert Mirosław 

Biegam od 2013 roku i jest to moja pasja. Uwielbiam biegi górskie i trailowe. Czasem uczestniczę też w biegach ulicznych ,ale zazwyczaj by pomóc osiągnąć zaplanowany czas innym. Jako zająć brałem udział w Lublinie na Biegu Koziołka, dwóch edycjach Dychy do Maratonu i w tamtym roku na 6 półmaratonie Lubelskim.


Marek Reszka

Po raz kolejny będę zającował u nas w Lublinie ! i niezmiernie mnie to cieszy!
Kto biegał ze mną wie że gwarantuję równe tempo, suche żarty oraz wsparcie mentalne przez cały dystans. Jeśli chodzi o "karierę" biegową to zacząłem od Pierwszego Maratonu Lubelskiego który był milion lat temu ;) A tak poza tym to zakochałem się w Bieszczadzkich biegach gdzie zostałem fanem pizzy z Werlasu oraz degustatorem i smakoszem WINA "Bieszczady" (producentów zapraszam do współpracy). Wiem że biegowa zajawka będzie ze mną na całe życie! Jeśli chcesz posłuchać o moich biegowych przygodach zapraszam do grupy na 1:45:00!

CZAS 2:00

Łuasz Węda
Trenuję w Klubie Biegacza Biała Biega, mieszkam w Studzance dawnej osadzie tatarskiej  gdzie organizuję biegi tatarskie. Moja przygoda z półmaratonem zaczęła się w roku 2013 w Warszawie gdzie zadebiutowałem z czasem 1:41:16 i od tamtej pory ukończyłem jeszcze 16 połówek zawsze z lepszymi czasami niż debiutancki. Rekord życiowy zatrzymał się na 1:25:40. Mam na koncie 18 maratonów w tym wszystkie 6 lubelskich a 5 jako pacemaker. Raz prowadziłem już w Półmaratonie Lubelskim zawodników na 1:45. Startowałem w blisko 200 zawodach biegowych. Biegam od kilku lat i sprawia mi to frajdę ponieważ mogę odpocząć od codzienności. Prowadzę od 10 lat blog biegowy www.biegamwstudziance.blogspot.com brałem udział 5 razy jako Pacemaker Maraton Lubelski, 1 x Półmaraton Lubelski

 

Kamil Mackiewicz

Cześć - jestem Kamil, z wykształcenia magister inżynier elektrotechniki. Jestem pasjonatem wszechstronnej aktywności fizycznej. Trenuje od 2001 roku, początkowo zapasy w Miejskim Klubie Sportowym Cement Gryf Chełm, później ergometr wioślarski na Politechnice Lubelskiej, której jestem absolwentem. Po studiach wkręciłem się w bieganie i tak już kilkanaście lat biegam po lubelskim podwórku. Obecnie jak większość z was staram się łączyć trening, pracę i życie rodzinne. Po raz kolejny będę miał przyjemność poprowadzić grupę w Półmaratonie Lubelskim, tym razem na czas 2:00, do zobaczenia na starcie!

CZAS 2:15

 Marcin Blajer

Cześć! Cieszę się, że dostałem możliwość bycia jednym z pacemakerów na najbliższym Półmaratonie Lubelskim. Będzie to mój debiut jako pacemaker, aczkolwiek regularnie biorę udział w imprezach biegowych, w tym organizowanych przez Maraton Lubelski. Bieganie jest moją pasją i hobby oraz sprawia mi wiele przyjemności. Jestem bardzo zadowolony, że będę mógł poprowadzić część biegaczy do osiągnięcia swojego upragnionego wyniku oraz celu. Nie mogę się doczekać! Powodzenia i widzimy się na starcie!

Krzysztof Cichosz

Absolwent AWF w Poznaniu, nauczyciel wf, Maratończyk w ultramaratonczyk, na koncie ukończonych 14 maratonów ostatni w Koszycach z czasem 3:09:48, Biegacz ultra na dystansach od 30 do 65 km. Medalista i Mistrz Polski w Taekwondo. Moja życiówka to 1:27:34 ten rok Półmaraton Praski.

CZAS 2:30 

Łukasz Kamiński

Bieganie rozpocząłem w maju 2015 vr. kiedy to wystartowałem w 3. Maratonie Lubelskim. Od wielu lat jestem wolontariuszem na różnych wydarzeniach sportowych i akcjach charytatywnych. Oprócz biegania lubię podróżowanie, fotografowanie, kinematografię. Jako pacemaker jestem po raz pierwszy.

Piotr Kunka

W 7. Półmaratonie Lubelskim będę miał zaszczyt poprowadzić Was w roli pacemakera na czas 2:29:59. W Lublinie będę biegł pierwszy raz w mojej ponad 7-letniej karierze biegacza. Będę biegł stałym tempem. Na podbiegach nie zwalniamy - buduje to pewność siebie. Do zobaczenia i z biegowym pozdrowieniem! 

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.