Pacemakerzy 6. Pólmaratonu Lubelskiego

Wątpliwości jaką taktykę wybrać na start w Półmaratonie Lubelskim, aby osiągnąć wymarzony wynik? Oni Ci pomogą! Przedstawiamy pacemakerów 2. LOTTO Półmaratonu Lubelskiego!

 

 CZAS 1:30

Zbigniew Marzec
Witajcie tu biegający kucharz. W Lublinie już miałem okazję zajacować na połówce na 1.30 oraz w dwóch maratonach. Zapraszam pod moje zajacowe uszy. Do zobaczenia.

Kamil Borucki
Witam! Mam na imię Kamil mam 35 lat i pochodzę z Puław. Moja przygoda z bieganiem zaczęła się wiele lat temu a dokładnie 17!, gdy na zegarze pojawiła się kosmiczna waga 135kg. Postanowilem, że trzeba to zmienić i zacząć się ruszać więc wybrałem najbardziej dostępna formę aktywności, czyli bieganie i tak już zostało do dziś. W roli peacmekara będę debiutantem a czas na jak Was poprowadzę to 1:30h. Jestem zwolennikiem biegu z jednostajna prędkością także od samego początku do końca będę biegł praktycznie równym tempem. Mój rekord życiowy to 1:22:53h. Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie.

 

CZAS 1:45

Patryk Ryba
Cześć, nazywam się Patryk Ryba mam 29 lat. Od dwóch lat bieganie stało się moją pasją czego rezultatem są liczne uczestnictwa na zawodach ogólnopolskich w tym ostatnie Cracovia Maraton 2022 z wynikiem 3:10 i Półmaraton Marzanny 2022 z wynikiem 1:27. Mam zaszczyt uczestniczyć w 6. Półmaratonie Lubelskim jako pacemaker, postaram się pomóc osobom, którzy marzą dobiec na metę z wynikiem 1:45. W trakcie biegu pokuszę się o różne mowy motywacyjne. Pozdrawiam!

 

Albert Mirosław
Mam na imię Albert. Biegam od 2013 roku i jest to moja pasja. Uwielbiam biegi górskie i trailowe. Czasem uczestniczę też w biegach ulicznych, ale zazwyczaj by pomóc osiągnąć zaplanowany czas innym. Jako zająć brałem udział w Lublinie na Biegu Koziołka i dwóch edycjach Dychy do Maratonu.

 

CZAS 2:00

Marek Reszka
Cześć i czołem! Mam na imię Marek; z wyglądu lat 25! Nareszcie uda mi się, i to po raz kolejny, poprowadzić grupę na lubelskim biegu. Biegam kilka lat, a pierwszym startem w którym wziąłem udział był 1. Maraton Lubelski. Od tamtego czasu zaliczyłem kilka imprez (biegowych!) na różnych dystansach ;) Moje serce należy do biegów górskich, ale i asfaltem nie pogardzę ;) Jako pacemaker gwarantuje równe tempo i suche żarty! Więc weźcie coś do picia na te dwie godziny biegu! Do zobaczenia na trasie!
Ps. Podchodzi karzeł do Marka i mówi: -Wyrosłem na Twoich żartach.

Michał Krzosek
Biegam już od blisko dekady, codziennie czerpiąc z tego niesamowitą przyjemność. Ukończyłem wiele biegów na przeróżnych dystansach. Od pewnego czasu startuję również jako "zając", ponieważ lubię atmosferę grupy, która nie rywalizuje, ale wspólnie zmierza w stronę obranego celu. Dlatego zapraszam każdego, kto chciałby włączyć się w ustanowienie nowej życiówki. Gwarantuję wszelką pomoc i wszelką motywację. Do zobaczenia na starcie i na mecie.

 

CZAS 2:15

 

Magdalena i Grzegorz Gajek
Wspólnie biegamy od 10 sezonów. Półmaraton to jeden z naszych ulubionych dystansów. W Półmaratonie Lubelskim dwukrotnie pełniliśmy zaszczytne role pacemakerów. Tak nam się spodobało, że i w tym roku poświęcamy nasze życiówki, żeby pomóc Wam szczęśliwie i z uśmiechem pokonać dystans półmaratoński w czasie 2 godzin i 15 minut. Czekamy na starcie i liczymy na wspólny bieg w szerokim gronie do samej mety! Do zobaczenia w Lublinie!

 

CZAS 2:30 

Liliana Jaworska
Bieganie jest moją największą pasją od 9 lat. Przebiegłam 6 maratonów i 2 biegi ultra, najlepiej jednak dystans 21 km odpowiada mi najbardziej. Żyję intensywnie i czerpię i łapię każdą chwilę.

Michał Tarnowski
Jako pacemaker biegnę pierwszy raz, do zeszłego roku biegałem bardzo nieregularnie, ale brałem już udział w biegach na terenie Lublina (były to półmaratony lub 5km). Od zeszłego roku wróciłem, a raczej wziąłem się za regularne bieganie, ale głownie biegam biegi ultra i to w terenie, Mam na swoim koncie rzeźniczka oraz Maraton rzeźnicki a także biegi z serii TourDeZbój.

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.