Aktualności

Trasa 7. Maratonu Lubelskiego

Oto i ona! Długo wyczekiwana trasa 7. Maratonu Lubelskiego. Zaproponowana trasa biegu uwzględnia prowadzone w Lublinie prace związane z przebudową i remontem dróg, a także pokazuje różnorodność naszego miasta od urokliwego centrum, przez osiedla mieszkalne po tereny rekreacyjne nad Zalewem Zemborzyckim. 

Trasa 7. Martaonu Lubelskiego poprowadzi nas ze Stadionu Lekkoatletycznego kolejno nastęującymi ulicami: Piłsudskiego, Lubelskiego Lipca `80, Stadionową, Muzyczną, Głęboką, Sowińskiego, Radziszewskiego, M. Skłodowskiej - Curie, Okopową, Narutowicza, przez Plac Wolności, Bernardyńską, Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Królewską, Lubartowską, Kowalską, przez Plac Zamkowy, Tysiąclecia, Unii Lubelskieji, Zamojską, Rusałki, Dolnej Panny Marii, ponownie Piłsudskiego, Palcu Bychawskiego, Kunickiego, Zemborzycką, Diamnetową, Romera, Nałkowskich, Żeglarską, ścieżką rowerową wokół Zalewu Zemborzyckiego (równolegle do ulic: Osmolickiej, Cienistej i do tamy nad zalewem Zemborzyckim) i następnie wzdłuż Bystrzycy do ul. Janowskiej, Nadbystrzyckiej, dalej ścieżka rowerową wzdłuż Bystrzycy do Mostu Kultury i na koniec ulicami Rusałki, Dolnej Panny Marii i Piłsudskiego wracmy na Stadion Lekkoatletyczny w Lublinie.  

Grafika z mapką prezentująca przebieg dystansu maratońskiego dostęna jest w zakładce TRASA

Przedstawiony plan trasy 7. Maratonu Lubelskiego jest w trakcie ustaleń i weryfikacji, co może przyczynić się do zmian lub modyfikacji jej przebiegu.

Zapisy na 7. Maratin Lubelski są prowadzone za pośrednictwem serwisu Pokochaj Bieganie w Lublinie. 

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.