Aktualności

Garść ważnych informacji przed biegiem

Już za chwilę spotykamy się na 6. Maratonie Lubelskim. W niedzielę wyruszycie na 42,195 km trasę lub pokonacie ją częściowo startując w 3. Biegu Koziołka. Cieszymy się, ze po raz kolejny Biegacze zawładną naszym Miastem. Startujemy o godz.: 9:00 ze Stadionu Lekkoatletycznego w Lublinie.

W przeddzień maratonu wszyscy spotykamy się na Pasta Party, aby uzupełnić węglowodany. Zapraszamy wszystkich na Stadion Lekkoatletyczny w sobotę (12.05), z makaronową ucztą startujemy o 17:00. W swoich pakietach startowych znajdziecie kupon na posiłek Pasta Party.

Na chwilę przed startem przesyłamy garść informacji o czym każdy zawodnik - startujący zarówno w 6. Maratonie Lubelskim jak i w 3. Biegu Koziołka -  powinien wiedzieć przed biegiem:

- Biuro Zawodów będzie zlokalizowane na Stadionie Lekkoatletycznym w Lublinie w charakterystycznych, przeszkolonych pomieszczeniach na trybunach i będzie działać:

11 maja 2018 r. (piątek) w godzinach 12:00 - 18:00

12 maja 2018 r. (sobota) w godzinach 11:00 - 21:00

13 maja 2018 r. (niedziela) w godzinach 07:00 - 8:30

- w dniu biegu w miejscu biura zawodów będzie działać depozyt, gdzie możecie zostawić swoje rzeczy na czas biegu,

- na stadionie zostaną przygotowane szatnie z prysznicami oraz toalety,

- o 8:40 spotykamy się na wspólnej rozgrzewce, którą poprowadzą instruktorzy kluby GetGym,

- na trasie rozlokowane zostały punkty odżywcze, na których możecie uzupełnić energię, wolontariusze będą czekać z wodą, izotonikami, bananami i czekoladą, dodatkowo na każdym punkcie będą ustawione toalety, zachęcamy do zapoznania się z rozlokowaniem punktów odżywczych na trasie, mapka dostępna na: http://www.maraton.lublin.eu/maraton-lubelski/aktualnosci/aktualnosc-punkty-odzywcze-179

- mamy nadzieję, ze forma dopisze i wszyscy z uśmiechem przekroczycie linię mety, jeżeli jednak zdecydujesz się przerwać bieg i zejść z trasy zgłoś się na punkt odżywczy lub do osób zabezpieczających trasę – skontaktują się z kierowcą autobusu zamykającego trasę, abyś mógł dotrzeć do Miasteczka Maratońskiego,

- po biegu każdy zawodnik będzie miał możliwość zrelaksowania się w strefie regeneracji, skorzystania z masażu i uzupełnienia energii makaronowym posiłkiem, kupony na posiłek znajdziecie w swoich pakietach startowych,

- osoby zmotoryzowane będą mogły zostawić samochody na parkingach sąsiadujących ze Stadionem Lekkoatletycznym m.in. wzdłuż ul. Zamojskiej, przy basenach MOSiR czy Arenie Lublin,

- w dniu biegu 13 maja 2018 r. uczestnicy biegu mogą bezpłatnie korzystać z komunikacji miejskiej, w przypadku kontroli należy okazać numeru startowy.

Zabierzcie ze sobą swoich bliskich i znajomych – tą formę dopingu dopuszczamy ;). Czekając na Was będą mogli wziąć udział w sportowych animacjach, konkursach i biegach na krótszych dystansach.

Do zobaczenia!

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.