Trzecia Dycha do Maratonu

Trzecia Dycha do Maratonu to bieg na dystansie 10 km, który odbędzie się w nocy z 8/9 lutego 2020 r. Start biegu został zaplanowany na godz.: 22:30. 

W biegu może wziąć udział osoba, która najpóźniej w dniu rozgrywania zawodów (tj. 8.02.20209) będzie miała ukończone 16 lat.

ZAPISY

Zapisy na bieg będą prowadzone poprzez serwis Pokochaj Bieganie w Lublinie. W celu zapisania się na bieg należy założyć indywidualne konto, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy. Osoby, które wykupiły Pakiet Biegowy 2019/2020 mają zagwarantowany pakiet na bieg. 

 OPŁATA STARTOWA

Opłata startowa za udział w biegu Trzecia Dycha do Maratonu w zależności od terminu wpłaty wynosi:

  • do 12 stycznia 2020 r. (niedziela) - 40 złotych;
  • od 13 stycznia 2020 r. (poniedziałek) do 4 lutego 2020 r. (wtorek) lub do wyczerpania limitu miejsc - 50 złotych;
  • w dniach 7-8 lutego 2020 r. (piątek-sobota) – 60 złotych (w tym terminie opłaty będą przyjmowane jedynie gotówką w Biurze Zawodów, pod warunkiem, że limit zgłoszeń nie zostanie wyczerpany w okresie zapisów internetowych).

Opłata startowa zawiera podatek VAT. Osoby, które chcą otrzymac fakturę VAT powinny zgłosić ten fakt w formularzu zgłoszeniowym, poprzez wybranie odpowiedniego pola i podanie danych firmy, na którą ma zostać wystawiony dokument. 

Osoby, które w dniu biegu (tj. 8.02.2020 r.) będą miały ukończone 60 lat są zwolnione z opłaty startowej.

W dniu biegu zapisy na Trzecią Dychę do Maratonu będą prowadzone do godziny 18:00 lub do momentu wyczerpania limitu zgłoszeń.  

Opłata raz uiszczona nie podlega zwrotowi. W wyjątkowych sytuacjach organizator dopuszcza możliwość przeniesienia opłaty na innego uczestnika, w tym celu należy przesłać za pośrednictwem serwisu zapisów zgłoszenie przepisania pakietu startowego i wskazać osobę, która ma zostać w to miejsce dodana na listę startową do dnia 30 stycznia 2020 r.  Opłata niewykorzystana z uwagi na nieobecność na zawodach nie przechodzi na następny bieg.

TRASA

Bieg odbędzie się na dystansie 10 km. Trasa biegu będzie poprowadził drogami asfaltowymi i ścieżkami rowerowymi. Na trasie (na wysokości 5 km) zostanie zlokalizowany kontrolny punkt pomiaru czasu oraz punkt z wodą. Trasa będzie posiadać atest PZLA. 

BIURO ZAWODÓW

Biuro Zawodów (BZ), będzie czynne w następujących dniach i godzinach:

  • 7 lutego 2020 r. (piątek) w godzinach 14:00-18:45 - w Sklepie Biegacza w Lublinie (ul. Północna 6)
  • 8 lutego 2020 r. (sobota) w godzinach 11:00-22:00  - w pobliżu strefy start/meta. 

Każda osoba, biorąca udział w biegu musi zostać zweryfikowana w biurze zawodów i odebrać swój pakiet startowy. Aby odebrać pakiet startowy należy okazać dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość. Istnieje możliwość odbioru pakietu startowego przez inną osobę – w tym celu wymagane jest upoważnienie. W imieniu osób niepełnoletnich pakiet startowy odbiera rodzic lub opiekun prawny.

KLASYFIKACJE

W biegu prowadzone będą klasyfikację:

  • generalna kobiet i mężczyzn
  • wiekowe kobiet i mężczyzn (16+, +20, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+)
  • klasyfikacja Służb Mundurowych
  • klasyfikacja Mieszkańców Lublina o Puchar Prezesa LPEC.

Do pobrania

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Cztery Dychy do Maratonu wspierają:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.