3... 2... 1.... START!!!

Pamiątkowe medale z indywidualnego biegu "Czwarta Dycha do Maratonu" od 30.06.2020 (wtorek) wyruszą w swoją trasę do wszystkich finiszerów biegu ;)
Punkty odbioru na terenie Lublina będą w następujących miejscach:

- w biurze Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie (ul. Montażowa 16) w następujących dniach i godzinach:

wtorek (30.06) od 12.00 do 16:00

środa (1.07) od 11:00 - 14:00 

czwartek (2.07) od 11:00 - 14:00

piątek (3.07) od 11:00 - 14:00  

- w Punkcie Obsługi Klienta Decathatlon Lublin Czechów w godzinach pracy sklepu (pon - sob od 9:00 do 21:00 (Aleja Spółdzielczości Pracy 26)

Decathatlon Lublin Węglin w godzinach pracy sklepu (pon - sob od 10:00 do 21:00 (Gęsia 1)

- podczas treningu Lubelskiego Stowarzyszenia Biegowego w dniu 4.07.2020 (sobota) o godz. 9:00 na ścieżkach biegowych w Wąwozie RURY

Osoby, które wybrały pakiet z opcją wysyłki, od wtorku mogą zacząć wypatrywać listonosza ;) 

Jeżeli ukończyłeś bieg i przesłałeś potwierdzenie, a nie ma Cię na Liście Finiszerów prosimy o kontakt pod adresem: info@maraton.lublin.eu

--------------------------------------------------------------------------------------

Mamy dla Was dobrą wiadomość! Ruszamy z zapisami na „Czwartą Dychę do Maratonu”!

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną w Polsce postanowiliśmy, że przeprowadzimy zawody w formule biegu indywidualnego, co pozwoli na dokończenie cyklu „Czterech Dych Do Maratonu 2019/20”.

Główne założenia biegu:

 • Zapisy na bieg prowadzone są drogą on-line za pośrednictwem serwisu zapisów Pokochaj Bieganie w Lublinie  w terminie od 10 do 20 czerwca 2020 roku.

 • Opłata startowa za udział w biegu wynosi od 10 do 15 zł:

  • 10 zł przy odbiorze osobistym z siedziby Fundacji (wyznaczone godziny otwarcie biura)

  • 15 zł przy wysyłce pocztą listem zwykłym

 • Bieg ma charakter indywidualny. Każdy uczestnik samodzielnie wyznacza sobie trasę i godzinę startu przy uwzględnieniu poniższych zasad:

 • Dystans biegu wynosi 10 km. Zawodnik zobowiązany jest pokonać dystans nie mniejszy niż 10 km biegiem, ale dopuszczalny jest także trucht, marszobieg, bieg tyłem, bieg bokiem, bieg w podskokach itp.

 • Nie zakłada się pomiaru czasu przez Organizatora, ani limitu czasu. Każdy zawodnik dokonuje pomiaru samodzielnie za pomocą wybranego urządzenia/aplikacji (endomondo, strava, garmin, i in.) z widocznym dystansem jaki został pokonany.

 • Formatka numeru startowego do wydruku będzie dostępna do pobrania przy formularzu zgłoszeniowym oraz na stronie internetowej www.maraton.lublin.eu. Numer ten można wydrukować i samodzielnie wypełnić swoim numerem startowym lub przerobić w każdym prostym programie graficznym dodając tekst w białym polu. Bieg z numerem startowym nie jest obowiązkowy.

 • Po ukończeniu biegu, nie później niż do dnia 25 czerwca, każdy zawodnik zobowiązany jest przesłać zdjęcie/screen ze swoim wynikiem na adres: info@maraton.lublin.eu potwierdzający ukończenie biegu. Na podstawie przesłanego zdjęcia zawodnik zostanie wpisany na listę finiszerów biegu.

 • Zawodnik może przesłać pamiątkowe zdjęcie z biegu. Przesłane zdjęcia zostaną zebrane w jedną dużą galerię, która zostanie opublikowana na profilach w mediach społecznościowych Organizatora i Maratonu Lubelskiego. Zawodnik, przesyłając zdjęcie równocześnie wyraża zgodę na jego publikację.

 • Pamiątkowy medal otrzymają Zawodnicy, którzy dokonają zgłoszenia na bieg zgodnie z pkt. V niniejszego regulaminu oraz prześlą potwierdzenie pokonanego dystansu i zostaną wpisani na listę finiszerów.

W ramach biegu prowadzony będzie konkurs na najciekawszy przebieg trasy w ramach, którego zwycięzcy otrzymają upominki. Zwycięzców wyłoni kapituła pod przewodnictwem dyrektora Maratonu Lubelskiego - Piotra Kitlińskiego.

Zawodnik w trakcie biegu zobowiązany jest przestrzegać aktualnie obowiązujących przepisów mających na celu zapobieganie rozprzestrzeniania się epidemii CVOID-19.

Każdy zawodnik biorący udział w biegu będzie miał możliwość wygenerowania pamiątkowego dyplomu z biegu.

Wszystkie szczegółowe informacje oraz zasady przeprowadzenia biegu zawarte są w Regulaminie.

 

DO POBRANIA

Regulamin biegu Czwarta Dycha do Maratonu

Formatka numeru stratowego

 

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Cztery Dychy do Maratonu wspierają:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.