Aktualności

Witamy Instytut Witaminowy Lublin w gronie naszych Partnerów

Przygotowanie do biegu to podstawa, ale regeneracja organizmu po wysiłku to również ważna sprawa. Wszystko na ten temat wie nasz nowy Partner Instytut Witaminowy w Lublinie. 

A tak o sobie pisze nasz nowy Partner:

Instytut Witaminowy Lublin jest innowacyjnym projektem założonym przez interprofesjonalny zespół, któremu zamiłowanie do zdrowego trybu życia oraz zdobyta wiedza, pomogła w stworzeniu jedynego tego typu miejsca w Lublinie. Zajmujemy się profilaktyką i wspomaganiem kondycji zdrowia przy wykorzystaniu dożylnej suplementacji, indywidualnie dostosowanych związków witamin, mikro i makro elementów.

Instytut został stworzony w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie osób, dla których zdrowie, kondycja i dobre samopoczucie jest bezcenną wartością! Jednak dynamiczny tryb życia, pośpiech, powoduje, że brakuje im czasu na regularne dbanie o siebie i własne zdrowie.

Zachęcamy na stronę internetową Instytutu Witaminowego Lublin.

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Cztery Dychy do Maratonu wspierają:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.