Aktualności

Weź udział w akcji "Podziel się zdrowiem"

17.11.2018 r. (sobota) po raz kolejny biegniemy do Regionalnego Centrum Krwiodastwa i Krwiolecznictwa w Lublinie, aby wziąć udział w VIII edycji akcji "Podziel się zdrowiem". Każda chętna osoba bedzie mogła dołączyć do akcji poprzez oddanie krwi bądź dopisanie się do rejestru potencjalnych dawców szpiku. 

Nie możesz pojawić się w RCKiK w sobotę 17.11? Nie szkodzi, do akcji możesz przyłączyć się już od 13.11.2018 r. (poniedziałek). Wystarczy, że podczas rejestracji zgłoszisz że oddajesz krew w ramach akcji "Podziel się zdrowiem".

Planujesz start w drugiej Dysze do Maratonu? Weź udział w akcji, a otrzymasz darmowy pakiet startowy!

Zwolnienie z opłaty startowej w biegu Druga Dycha do Maratonu obejmie osoby, które:

1) oddadzą krew lub jej składniki w ramach akcji "Podziel się zdrowiem" w dniach 13-17.11.2018 r. w Regionalnym Centrum Krwiodastwa i Krwiolecznictwa w Lublinie (ul. Żołnierzy Nepodległej 8),

2) przy rejestracji zgłoszą że oddają krew w ramach akcji "Podziel się zdrowiem" i planują start w Drugiej Dysze do Maratonu, 

3) mają aktywne konto w serwisie zapisów Pokochaj Bieganie w Lublinie i nie zapisały się na bieg.

Uwaga! Darmowy pakiet przysługuje wyłącznie osobie, która odda krew. Nie ma możliwości przekazania darmowego pakietu innemu zawodnikowi. Akcja nie łączy się z innymi promocjami i zniżkami.

Podczas akcji o godz. 9:00 grupa biegaczy wybiegnie spod RCKiK w kierunku Szpitala Dziecięcego przy ul. Chodźki. Po drodze dołączy do nich grupa młodzieży szkolnej i wspólnie udadzą się na oddział ortopedii dziecięcej w celu przekazania darów od SKOK Chmielewskiego oraz środowisk biegowych i krwiodawców. 

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Cztery Dychy do Maratonu wspierają:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.