Aktualności

Poznaj podwodny świat z naszym Partnerem Extreme Divers

CZY WIESZ JAK TO JEST?

• POCZUĆ STAN NIEWAŻKOŚCI?

• ODDYCHAĆ POD WODĄ?

• PODZIWIAĆ NIEZWYKŁY PODWODNY ŚWIAT NIEDOSTĘPNY DLA INNYCH?

ODKRYJ ZUPEŁNIE NOWY STAN, NIEZNANYCH DOTĄD WRAŻEŃ - ODKRYJ NURKOWANIE JUŻ DZIŚ !!!

NURKOWANIE to wspaniałe i ekscytujące hobby. Jest bezpieczne i piękne jeśli tylko przestrzegasz podstawowych zasad bezpieczeństwa - zasad, które już od pierwszego kontaktu z tym sportem zostaną Ci przekazane przez naszych wykwalifikowanych instruktorów. Teoria oraz praktyka jest możliwa do opanowania praktycznie przez każdego, dlatego coraz więcej kobiet, mężczyzn a nawet dzieci uprawia ten sport.

NURKOWANIE jest doskonałą odskocznią od trudów dnia codziennego i stresu. Miarowe oddychanie, podwodna CISZA, nurkowy stan nieważkości (lekkość) a także piękne widoki to doskonałe ukojenie zmysłów, głęboki relaks czy nawet rodzaj medytacji. To hobby, sport, który ma szansę Cię pochłonąć :-)

NURKOWANIE to także adrenalina, przygoda, nowe wrażenia, miejsca i ludzie, to także sposób na aktywność fizyczną, która w pełni pozwala na niezakłóconą komunikację ( relację) z własnym ciałem, przełamywanie barier i ograniczeń psychicznych – to sposób na odkrycie pewności siebie oraz zyskanie zaufania do samego siebie i swoich umiejętności.

ROZPOCZNIJ SWOJĄ PRZYGODĘ Z NURKOWANIEM uczestnicząc w INTRO NURKOWYM !

Wykwalifikowani instruktorzy wytłumaczą czym jest nurkowanie, zapoznają Cię ze sprzętem nurkowym, wytłumaczą jak się komunikować pod wodą,, następnie bezpiecznie przygotują Ci sprzęt by dać nura w wodną otchłań. … nawet jeśli docelowy akwen to tylko basen :)

Co jest potrzebne: strój kąpielowy, dobry humor i gotowość do przygody! Cały sprzęt tj nabita butla, automat, kamizelka ratunkowo-wypornościowa, maska oraz płetwy są zapewnione przez nas. Czas trwania i przebieg: INTRO trwa ok 45 min i jest to czas spędzony indywidualnie z instruktorem, który obejmuje szkolenie na powierzchni oraz w wodzie, przygotowanie sprzętu i opiekę - asekurację gdy Ty będziesz pod wodą. Nie zwlekaj >> > spróbuj niezwykłej przygody a być może odnajdziesz swoją życiową pasję, którą może zostać nurkowanie.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej: http://www.extremedivers.pl/index.html

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Cztery Dychy do Maratonu wspierają:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.