Aktualności

Pobiegane!!!

Drogie Biegaczki! Drodzy Biegacze! Jesienna Dycha za nami! 
 
A teraz kilka słów o Was i dla Was:
Po pierwsze jesteście wspaniali! Wasz wspólny start w każdym biegu to zawsze wyjątkowa chwila. Wielkie i gromkie brawa! Po drugie wszystkim z Was należą się szczere gratulacje. Za Wasz wysiłek, za wasze emocje i sportową determinację. Nie ważne, które miejsce zajęliście - jesteście zwycięzcami. W zakładce wyniki jest już dostępny komunikat końcowy z osiągniętymi czasami. Klikajcie na -> WYNIKI. Warto rzucić na nie okiem.
I ważna informacja. Jeśli z jakiegoś powodu nie zostaliście sklasyfikowani prosimy o przesłanie wiadomości adres mailowy: info@maraton.lublin.eu wraz z: imieniem i nazwiskiem, numerem startowym oraz orientacyjnym czasem. Będziemy weryfikować zapis kamery, a Wasze osiągnięcia wkrótce pojawią się w ostatecznych wynikach biegu. Na zgłoszenie reklamacji czekamy do 7 dni. 
Dziękujemy za wspólnie spędzone, piękne, słoneczne, wrześniowe przedpołudnie. Już w nadchodzącym tygodniu ruszą zapisy na 7. Półmaraton Lubelski, który odbędzie się w Lublinie 22 października. Dopinamy ostatnie guziki i ruszamy z obiecaną rejestracją. 

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Cztery Dychy do Maratonu wspierają:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.