Aktualności

Plan trasy Trzeciej Dychy

Zaspokając ciekawość zawodników prezentujemy plan trasy Trzeciej (nocnej) Dychy do Maratonu. Start i meta biegu będą zlokalizowane przy Lubelskim Parku Naukowo - Technologicznym (ul. Dobrzańskiego 3). Start biegu o godz.: 22:30. 

Przedstawiona trasa jest w fazie uzgodnień z odpowiednimi służbami i określone odcinki mogą ulec zmianom. 

Plan trasy biegu „Trzecia Dycha do Maratonu” zakłada wykorzystanie pasa ruchu drogowego biegnącego: start z ul. Dobrzańskiego, następnie ul. Dobrzańskiego wybiegnięcie w prawo na ul. J. Franczaka „Lalka”, dalej prosto J. Franczaka „Lalka” i ul. Droga Męczenników Majdanka, następnie w skręt w lewo w ul. Krańcową, dalej prosto ul. Krańcową, ul. Dywizjonu 303, następnie w skręt w prawo w ul. Kunickiego, ul. Kunickiego do skrzyżowania z ul. Wolską, skręt w prawo w ul. Wolską, dalej prosto ul. Wolską, ul. Łęczyńską, z ul. Łęczyńskiej skręt w prawo w drogę serwisową wzdłuż al. Wincentego Witosa do ul. Dekutowskiego, następnie ścieżką rowerową wzdłuż ul. Dekutowskiego i ul. J. Franczaka „Lalka” do ul. Dobrzańskiego na metę zlokalizowaną przy Lubelskim Parku Naukowo – Technologicznym na ul. Dobrzańskiego 3.

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Cztery Dychy do Maratonu wspierają:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.