Aktualności

Ostatnia prosta przed maratonem!

Przed nami ostatnia prosta przed 6. Maratonem Lubelskim. Zbieramy siły i rozpoczynamy przygotowania do Czwartej Dychy do Maratonu. 8 kwietnia 2018 r. tradycyjnie spotykamy się na terenie ośrodka „Słoneczny Wrotków”, a już teraz wbiegajcie na listę startową.

Zapisy na Czwartą Dychę do Maratonu dostępne w serwisie Pokochaj Bieganie w Lublinie.

Osoby zapisane na cały cykl Grnd Prix Lublina mają zagwarantowany pakiet startowy na Czwartą Dychę do Maratonu, a do 27 marca 2018 mają możliwość edycji danych zgłoszenia i wybrania strefy startowej, wpisania motta na numer startowy czy wpisanie klubu.

Pamiętaj, że samo wypełnienie formularza zgłoszeniowego w formie online nie gwarantuje udziału w biegu w przypadku wypełnienia się limitu zgłoszeń. Za zgłoszenie uważa się prawidłowe wypełnienie formularza zgłoszeniowego i uiszczenie opłaty startowej. Dowodem prawidłowego zgłoszenia jest pojawienie się numeru startowego przy nazwisku zawodnika na liście startowej.

Więcej o biegu w zakładce >>INFORMACJE<<

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Cztery Dychy do Maratonu wspierają:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.