Aktualności

Nocna Dycha już w sobotę!

Już w sobotę spotykamy się na terenie Lubelskiego Parku Naukowo Technologicznego na biegu Trzecia Dycha do Maratonu. 

Start biegu zaplanowany jest na godz.: 22:30 z ul. Dobrzańskiego 3 w Lublinie.

Biuro zawodów będzie działać:

  • 1 lutego 2019 r. (piątek) w godzinach 14:00-19:00 - w Sklepie Biegacza w Lublinie (ul. Północna 6),
  • 2 lutego 2019 r. (sobota) w godzinach 11:00-22:00 - w budynku Lubelskiego Parku Naukowo - Technologicznego (ul. Dobrzańskiego 3).

Zachęcamy do wcześniejszego odbioru pakietów startowych. Pamiętajcie, że każda osoba, biorąca udział w biegu musi zostać zweryfikowana w biurze zawodów i odebrać swój pakiet startowy. Aby odebrać pakiet startowy należy okazać dokument ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość. Istnieje możliwość odbioru pakietu startowego przez inną osobę – w tym celu wymagane jest upoważnienie. W imieniu osób niepełnoletnich pakiet startowy odbiera rodzic lub opiekun prawny.

Nie zdążyłeś się zapisać, a chcesz wystartować w Trzeciej Dysze do Maratonu? Zapraszamy do biura zawodów, gdzie możesz zgłosić swój udział w biegu. Zapisy będą prowadzone do momentu wyczerpania limitu, jednak nie dużej niż do godz. 18:00 w dniu 2.02.3019 r. Opłata startowa w biurze zawodów będzie wynosić 60 zł (płatność tylko gotówką). 

Poniżej plan Miasteczka Biegowego. Sprawdź, gdzie znajdziesz biuro zawodów, szatnie, depozyt czy strefę masażu. Na starcie szukajcie kolorowych baloników - tradycyjnie w zdobyciu nowej życiówki pomogą pacemakerzy z ekipy Stay Insane. Po biegu nie zabraknie ciepłego posiłku regeneracyjnego, a na zakończenie imprezy zapraszamy na dekorację zwycięzców. 

Mapkę z trasą biegu znjadziesz >>TUTAJ<<

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Cztery Dychy do Maratonu wspierają:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.