Aktualności

Niespodzianka od GetGym.

NIESPODZIANKA!

W najbliższą niedzielę, zabieramy ze sobą na stoisko #GetGym Andrzej Rzeżutka naszego fizjoterapeutę, który zajmie się Wami przed biegiem i chętnie „poobkleja Was" taką kolorową taśmą, żebyście wyróżniali się z tłumu.

A tak serio to klika słów o Kinesiotapingu:

Kinesiotaping jest metodą terapeutyczną polegającą na aplikowaniu na ciało, w ściśle określony sposób, nierozciągliwej lub elastycznej taśmy w postaci wyciętych przez terapeutę plastrów.

Znajduje ona zastosowanie w medycynie sportowej w przypadku wystąpienia kontuzji lub przeciążenia. Wykorzystywana jest również w ortopedii i rehabilitacji.

Metoda ta wykorzystuje naturalne procesy samoleczenia organizmu. Ma bezpośrednie oddziaływanie na skórę (receptory bólu, czucia głębokiego) oraz na układ limfatyczny, mięśnie oraz stawy. Równocześnie zmniejsza ból i nienaturalne odczucia skóry poprzez uaktywnienie systemu znieczulenia.

Także jak Was coś boli to zapraszamy przed biegiem pod namiot #GetGym – zapoznamy Was z tym fajnym Panem od kolorowych tasiemek.

Dodatkowo przewidujemy dwie dodatkowe nagrody dla biegaczy, w postaci voucherów na zabieg manualny do Andrzeja.

#TreningjestTwoimtrofeum

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Cztery Dychy do Maratonu wspierają:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.