Aktualności

Miasteczko Biegowe Trzeciej Dychy

W najbliższą sobotę (17.02) po raz kolejny spotykamy się na biegu, a po raz pierwszy w Lubelskim Parku Naukowo – Technologicznym w Lublinie, gdzie wystartuje wyjątkowa, nocna odsłona Dychy do Maratonu. 

Start biegu o godz. 22:30, a na ostatniej prostej przed startem podrzucamy garść informacji, o czym warto pamiętać przed biegiem.

Biuro zawodów będzie działać:
- w piątek od 13:00 do 18:30 w Sklepie Biegacza w Lublinie (ul. Północna 6)
- w sobotę od 11:00 do 21:30 w Lubelskim Parku Naukowo - Technologicznym (ul. Dobrzańskiego 3)

Na osoby, którzy jeszcze zdecydują się na start zapraszamy do biura zawodów, gdzie także będzie można zapisać się na bieg. Na spóźnialskich czeka jeszcze 40 pakietów startowych. W sobotę zapisy na bieg będą prowadzone do godz.: 18:00!

W dniu biegu dla wszystkich zawodników udostępniony zostanie budynek Lubelskiego Parku Naukowo – Technologicznego, gdzie znajdziecie biuro zawodów, szatnie, depozyt, toalety czy strefę masażu. Również wewnątrz budynku znajdziecie punkt wydawania posiłku regeneracyjnego – będą tam na Was czekać rozgrzewające zupy do wyboru: krem z warzyw lub klasyczna pomidorowa z makaronem. Zmotoryzowani mogą zaparkować samochody na parkingu wokół budynku lub przy cmentarzu przy ul. Droga Męczenników Majdanka.

22:30 to moment, kiedy padnie strzał startera. Zanim pobiegniemy na trasę ok. 22:10 Marta Sugier z Get Gym pomoże Wam rozgrzać mięśnie przed startem. Zapraszamy na wspólną rozgrzewkę w okolicę strefy startu/mety. Start będzie podzielony na strefy czasowe: biegnę na 30`, 45`, 50`, 55`, 60`. Poszczególne strefy startowe będą oznaczone kolorowymi flagami. Dodatkowo rozbiegana grupa „zająców” ze Stay Insane postanowiła pomóc Wam osiągnąć wymarzone czasy. Sprawdź, z kim masz szanse zrobić życiówkę klikając na STAY INSANE.

Dołączyliśmy do projektu „Sport dla wszystkich, recykling dla każdego”. Na mecie będą czekać na Was izotoniki w limitowanej serii przyjaznych środowisku puszek. Puszkę po napoju wrzućcie do specjalnie oznaczonego kontenera, a my zamienimy je na piłki dla dzieciaków.

Jeżeli macie plastikowe nakrętki również możecie je zabrać ze sobą i dorzucić je do zakręconej akcji Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. Postarajmy się, żeby każda nakrętka po wodzie trafiła do specjalnie oznaczonego kontenera! Jeśli macie zapasy nakrętek w domu, również możecie przynieść na bieg. Kontener znajdziecie przy biurze zawodów. 

Do zobaczenia na starcie!

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Cztery Dychy do Maratonu wspierają:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.