Aktualności

M 54 Pokochaj Bieganie w Lublinie

Mieszkańcy Lublina! Od 23 września do 10 października odbędzie się  głosowanie na projekty Budżetu Obywatelskiego 2018. Na liście zgłoszonych pomysłów nie zabrakło biegowego akcentu.

Głosujemy na projekt M 54  Pokochaj Bieganie w Lublinie! 

Więcej o zasadach głosowania znajdziecie na stronie internetowej Miasta Lublin.

"Pokochaj bieganie w Lublinie!" to specjalny program aktywizacji mieszkańców Lublina. Zdrowy tryb życia jest celem ludzi w każdym wieku. Aby zintegrować społeczność biegową i zachęcić do aktywnego wypoczynku dzieci, dorosłych, a także seniorów proponujemy cotygodniowe zajęcia biegowe oraz cykliczne zawody, które oprócz wymiaru sportowego będą okazją do integracji, wymiany doświadczeń oraz zaczerpnięcia fachowych porad biegowych. Możliwość uczestniczenia w zorganizowanych zajęciach i zawodach buduje automotywację, zaspokaja potrzebę rywalizacji i przynosi satysfakcję. “Pokochaj bieganie w Lublinie!” zakłada: organizację cyklu 6 biegów masowych dla dorosłych, organizację cyklu 6 biegów dla dzieci i młodzieży oraz specjalnej strefy animacji sportowych, organizację wspólnych, profesjonalnych treningów na różnych poziomach zaawansowania, program aktywizacji seniorów “Senior w ruchu”, organizację cyklu szkoleń wolontarystycznych dla mieszkańców Lublina. Pełny opis projektu znjaduje się na stronie internetowej.

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Cztery Dychy do Maratonu wspierają:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.