Aktualności

Co warto wiedzieć przed niedzialną Dychą?

To już w najbliższą niedzielę! O 12:00 spotykamy się na starcie Pierwszej Dychy do Maratonu. Szybka i dobrze znana trasa, więc na mecie każdy melduje się z nową życiówką ;) a teraz garść przydatnych informacji!

Biuro zawodów będzie działać:

- w piątek (12.03) w godzinach od 14:00 do 18:45

- w sobota z w sobotę od 11:00 do 15:00 – zapraszamy do Sklepu Biegacza w Lublinie (ul. Północna 6).

W niedzielę spotykamy się w białym namiocie na terenie ośrodka Słoneczny Wrotków, gdzie od 8:30 do 11.00 będziecie mogli odebrać swoje pakiety startowe.

Pamiętajcie o dokumencie tożsamości, a jeżeli odbieracie pakiet dla znajomego biegacza - o upoważnieniu, oświadczeniu o braku przeciwskazań zdrowotnych oraz kopii dokumentu tożsamości (wzór formularza dostępny: >>TUTAJ<<).  Nie czekajcie do ostatniej chwili, odbierz pakiet startowy wcześniej, aby uniknąć kolejki przed biegiem. 

W dniu biegu dla wszystkich biegaczy na terenie Ośrodka Słoneczny Wrotków będą udostępnione szatnie, depozyt, toalety oraz parking wokół ośrodka. Depozyt będzie znajdować się w białym namiocie na terenie ośrodka Słoneczny Wrotków.

Ważna informacja dla zmotoryzowanych: wjazd w al. Bryńskiego od strony ul. Żeglarskiej będzie zamknięty ze względu na lokalizację linii startu właśnie na Al. Bryńskiego (przedłużenie tamy). W czasie biegu uważajcie na nawierzchnie tamy, szczególnie  w miejscach gdzie były blokady, a także bądźmy czujni przy zbiegu z ul. Cienistej na ścieżkę rowerową. Na czas trwania biegu ścieżka rowerowa została zarezerwowana dla Was, jednak nie możemy wykluczyć, że pojawią się tam piesi lub rowerzyści. Przede wszystkim uważajmy i szanujmy się nawzajem.

Start będzie podzielony na strefy czasowe: biegnę na 30`, 45`, 50`, 55`, 60`. Strefy startowe będą oznaczone flagami, pamiętajmy, aby ustawić się w strefie startowej, którą zdeklarowaliśmy w formularzu zgłoszeniowym. Jeżeli na Waszym numerze startowym zamiast kolorowej kropki jest białe kółko w biurze zawodów możecie odebrać specjalną naklejkę z wybraną przez siebie strefą startową. Ponadto na starcie szukajcie ekipy pacemakerów ze Stay Insane, którzy pomogą osiągnąć planowany wynik. Więcej na stronie Stay Insane. Bądźcie czujni na 5 kilometrze i przebiegnijcie przez punkt kontrolny pomiaru czasu, a zaraz za nim będą na Was czekać uśmiechnięci wolontariusze z kubeczkiem wody.

Zanim wybiegniemy na trasę ok. godz. 11:40 zapraszamy przed scenę na terenie ośrodka Słoneczny Wrotków, gdzie będzie na Was czekać dobrze znani stałym uczestnikom naszych biegów instruktorzy Get Gym. Specjalnie dla Was poprowadzą wspólną rozgrzewkę przed biegiem, dbając aby odpowiednio przygotować mięśnie do biegu.

Na mecie będą na was czekać okolicznościowe medale, izotonik oraz woda od Cisowianki, siły zregenerujecie przy pysznym, makaronowym posiłku regeneracyjnym. Kupon na posiłek znajdziecie w swoim pakiecie startowym.

Do zobaczenia na starcie!

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Cztery Dychy do Maratonu wspierają:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.