Aktualności

Co warto wiedzieć przed Drugą Dychą

W najbliższą niedzielę po raz kolejny spotykamy się na Arenie Lublin, gdzie wystartuje Druga Dycha do Maraton. Zgłoszenie na start zadeklarowało ponad 1500 uczestników. Na ostatniej prostej przed startem przesyłamy garść informacji, o czym warto pamiętać przed biegiem.

Biuro zawodów będzie działać w następujących dniach i godzinach:

- piątek (17.11) od 14:00 do 19:00 w Sklepie Biegacza w Lublinie (ul. Północna 6),

- sobotę (18.19) od 11:00 do 15:00 w Sklepie Biegacza w Lublinie (ul. Północna 6),

- niedzielę (19.11) od 8:30 do 11:00 w holu Areny Lublin (wejście VIP, od drugiej strony stadionu).

Pamiętajcie o dokumencie tożsamości, a jeżeli odbieracie pakiet dla znajomego biegacza - o upoważnieniu, oświadczeniu o braku przeciwskazań zdrowotnych oraz kopii dokumentu tożsamości (wzór formularza dostępny >>tutaj<<).  Nie czekajcie do ostatniej chwili, odbierz pakiet startowy wcześniej, aby uniknąć kolejek.

Tradycyjnie już, przed Drugą Dychą do Maratonu w sportowej rywalizacji zmierzą się najmłodsi biegacze. Harmonogram biegów „Przez metry po kilometry” znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce Przez metry po kilometry. Rodziców zapraszamy do biura zawodów, gdzie będziecie mogli odebrać pakiety startowe dla dzieci bądź zapisać je na bieg.

W dniu biegu dla wszystkich biegaczy na terenie stadionu Arena Lublin będą udostępnione szatnie, depozyt, toalety oraz parking wokół stadionu. Uwaga!!! Część parkingu w miejscu startu biegu głównego będzie wyłączona, natomiast w godzinach od 9:40 do 11:00 mogą wystąpić utrudnienia przy wjeździe na parking ze względu na trwające biegi dla dzieci i młodzieży. Prosimy o szczególną ostrożność i dostosowanie się do oznaczeń i poleceń wolontariuszy.

Start będzie podzielony na strefy czasowe: biegnę na 30`, 45`, 50`, 55`, 60`. Poszczególne strefy startowe zostaną oznaczone kolorowymi flagami. Jednak zanim wystartujemy zapraszamy na wspólną rozgrzewkę, którą poprowadzą dla nas instruktorzy Get Gym.

Na mecie będą na was czekać okolicznościowe medale, izotonik oraz woda od Cisowianki. Siły zregenerujecie przy pysznym rozgrzewająco – regenerującym posiłku. Kupon na posiłek znajdziecie w swoim pakiecie startowym. Tradycyjnie po biegu wśród wszystkich uczestników Drugiej Dychy do Maratonu zostaną rozlosowane nagrody fantowe w ramach loterii „Szczęście Biegacza”. Pamiętajcie o zwrocie chipa pomiaru czasu – to także Wasz los w ramach loterii. Nagroda główna, to voucher na zakupy w Sklepie Biegacza – prawdziwa gratka dla miłośników profesjonalnej odzieży sportowej i nie tylko. Pozostań z nami po biegu, może szczęście uśmiechnie się właśnie do Ciebie. Losowanie odbędzie się po dekoracji zwycięzców biegu.

Do zobaczenia na starcie!

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Cztery Dychy do Maratonu wspierają:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.