Aktualności

CEP Partnerem Technicznym Pierwszej Dychy

Miło nam poinformować, że Partnerem Technicznym Pierwszej Dychy do Maratonu została firma CEP. To właśnie produkt tej marki znajdą w swoich pakietach startowych uczestnicy biegu.

Komfort biegu tkwi w szczegółach, a każdy wie jak odciski czy otarcia mogą popsuć przyjemność z biegania. Zapobiegną temu skarpetki biegowe anatomicznie dopasowanie do stopy, mające płaskie szwy nie powodujące punktów ucisku oraz posiadajace kompresję śródstopia dla lepszej stabilizacji. Ponadto skarpetki ochraniają ścięgna Achillesa, mają kanaliki powietrza dla lepszego odprowadzania wilgoci, a zawarte w nich jony srebra redukują brzydki zapach. Produkt dostępny jest w wersji damskiej i męskiej, zgodnie z poniższą tabelą rozmiarów.

Osoby, które do 21 września 2017 znjadą się na liście startowej z przydzielonym numerem startowym otrzymają produkt w wybranym rozmiarze.

Osoby, które już zapisały się na bieg, mogą edytować dane swojego zapisu za pośrednictwem serwisu Pokochaj Bieganie w Lublinie dostępnego: frslublin.pl . Po rejestracji w serwisie należy otworzyć zakładkę Moje Biegi, a nastęnie kliknąć w przycisk "EDYTUJ DANE ZAPISU".

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Cztery Dychy do Maratonu wspierają:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.