Aktualności

2. Charytatywny Bieg o Złotą Dynię

29 października w Wąwozie Rury w Lublinie o godz. 12.00 wystartuje 2. Charytatywny Bieg o Złotą Dynię. Celem biegu jest zebranie środków na sfinansowanie rehabilitacji 4 - letniej Zoi, która cierpi na zespół Aperta.

Jest to uwarunkowany genetycznie zespół wad wrodzonych, charakteryzujący się zarośnięciem szwów czaszkowych, asymetrią twarzy, rozszczepem podniebienia oraz zrośnięciem palców u dłoni i stóp. Zoja potrzebuje pieniędzy na dalsze leczenie. Razem możemy wiele!

Zapisy na bieg są prowadzone za pośrednictwem serwisu Pokochaj Bieganie w Lublinie. Formularz internetowy będzie aktywny do 25 października 2017 r.

Minimalna opłata startowa w biegu wynosi 25zł. Wysokość opłaty startowej może być dowolnie zwiększona przez uczestnika biegu, w momencie opłacania pakietu startowego. Całkowity dochód z biegu zostanie przekazany na leczenie małej Zoi.

W pakiecie startowym znajduje się pamiątkowy kubek, w sam raz na gorącą herbatę w jesienne zimowe wieczory.

Po odbiór pakietów startowych zaprasza do siedziby Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie, która mieści się przy ul. Montażowej 16 w Lublinie, według poniższego harmnogramu:

  • 27 października 2017 r. (piatek) w godz. 10:00 - 18:00 
  • 28 października 2017 r. (sobota) w godz. 10:00 - 14:00
  • 29 października 2017 r. (niedziela) w godz. 9:30 - 11:30 w okolicach start/mety zawodów, w wąwozie Rury na lubelskich LSM-ach, wejście od ul. Nadbystrzyckie.  

5-cio kilometrowa trasa poprowadzi przez dobrze nam znane ścieżki biegowe w lubelskim wąwozie LSM.

 

Zachęcamy do odwiedzenia profilu Charytatywnego Biegu o Złotą Dynie na Facebooku

Regulamin Charytatywnego Biegu o Złotą Dynię. 

Do zobaczenia na starcie!

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Cztery Dychy do Maratonu wspierają:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.