Informacje o biegu

5. Bieg Koziołka to bieg na dystansie 10 km, który odbędzie się 20 czerwca 2021 r. ze startem i metą nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie. Bieg odbędzie się w trzech turach, które wystartują odpowiedni o godzinach: 10:00; 12:00; 14:00.

UWAGA!

Zmianie ulegają godziny stratu. Bieg odbywa się w dwóch turach o godz. 8:00 oraz o godz. 10:00

W biegu może wziąć udział osoba, która najpóźniej w dniu rozgrywania zawodów (tj. 20.06.2021) będzie miała ukończone 16 lat.

ZAPISY

Zapisy na bieg będą prowadzone poprzez serwis Pokochaj Bieganie w Lublinie. W celu zapisania się na bieg należy założyć indywidualne konto, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy. 

BIURO ZAWODÓW

Biura Zawodów biegu będzie działało według następującego harmonogramu:

Piątek (18.06) w godzinach 16:00 - 20:00

Sobotę (19.06) w godzinach 7:00 - 13:00

Niedzielę (20.06) w godzinach 7:00 - 10:00

Biuro Zawodów mieści się w Miasteczku Biegowym w okolicach Zalewu Zemborzyckiego w ośrodku American Spot przy ul. Krężnickiej 6

 OPŁATA STARTOWA

Opłata startowa za udział w biegu 5. Bieg Koziołka wynosi:

I termin: do 7 czerwca 2021 r. (poniedziałek) – 30 złotych

II terminod 7 czerwca 2021 r. (poniedziałek) do 15 czerwca 2021 r. (wtorek) lub do  wyczerpania limitu miejsc – 40 złotych;

III termin: od 17 czerwca (czwartek) do 18 czerwca (piątek) 2021 r. – 50 złotych (w tym terminie opłaty będą przyjmowane jedynie gotówką w Biurze Zawodów pod warunkiem, że limit zgłoszeń nie zostanie wyczerpany w okresie zapisów internetowych).

Opłata startowa zawiera podatek VAT. Osoby, które chcą otrzymac fakturę VAT powinny zgłosić ten fakt w formularzu zgłoszeniowym, poprzez wybranie odpowiedniego pola i podanie danych firmy, na którą ma zostać wystawiony dokument. 

W dniu biegu zapisy na 5. Bieg Koziołka nie będą prowadzone.  

Opłata raz uiszczona nie podlega zwrotowi. W wyjątkowych sytuacjach organizator dopuszcza możliwość przeniesienia opłaty na innego uczestnika, w tym celu należy przesłać za pośrednictwem serwisu zapisów zgłoszenie przepisania pakietu startowego i wskazać osobę, która ma zostać w to miejsce dodana na listę startową do dnia 10 czerwca 2021 r.  Opłata niewykorzystana z uwagi na nieobecność na zawodach nie przechodzi na następny bieg.

TRASA

Bieg odbędzie się na dystansie 10 km. Trasa biegu będzie poprowadził ścieżką rowerową wokół Zalewu Zemborzyckiego. Trasa posiada atest PZLA.

BIURO ZAWODÓW

Miejsce oraz godziny działania Biura Zawodów (BZ), zostaną opublikowane w najbliższym czasie.

Każda osoba, biorąca udział w biegu musi zostać zweryfikowana w biurze zawodów i odebrać swój pakiet startowy. Aby odebrać pakiet startowy należy okazać dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość. Istnieje możliwość odbioru pakietu startowego przez inną osobę – w tym celu wymagane jest upoważnienie. W imieniu osób niepełnoletnich pakiet startowy odbiera rodzic lub opiekun prawny.

KLASYFIKACJE

W biegu prowadzone będzie jedna klasyfikacja łączna z trzech tur startów, w następujące kategoriach:

  Kategoria generalna kobiet i mężczyzn;

  Kategoria wiekowa kobiet  i mężczyzn (16+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+)

do pobrania

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Cztery Dychy do Maratonu wspierają:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.