Informacje ogólne o biegu

Aliplast Chęć na Pięć to bieg na dystansie 5 km, który odbędzie się 29 maja 2022 r. w Parku Ludowym w Lublinie. Bieg odbędzie się w dwóch turach, które wystartują odpowiednio o godzinach: 9:00 i 10:00.

Sugerowane jest, aby w pierwszej turze (godz. 9:00) startowały osoby, które planują bieg ukończyć w czasie krótszym niż 30 minut.

Bieg będzie wydarzeniem charytatywnym, a cały dochód z opłaty startowej zostanie przekazany na rzecz realizacji programu wspierania kobiet - uchodźczyń z Ukrainy.

ZAPISY

Zapisy na bieg będą prowadzone poprzez serwis Pokochaj Bieganie w Lublinie. W celu zapisania się na bieg należy założyć indywidualne konto, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy. 

OPŁATA STARTOWA

Opłata startowa za udział w biegu Aliplast Chęć na Pięć wynosi:

I termin: do 15 maja 2022 r. (niedziela) – minimalna opłata startowa wynosi 30 zł. Wysokość opłaty startowej może być dowolnie zwiększona przez uczestnika biegu, w momencie opłacania pakietu startowego.

II termin: od 16 maja 2022 r. (poniedziałek) do 24 maja 2022 r. (wtorek) lub do  wyczerpania limitu miejsc – minimalna opłata startowa wynosi 40 zł. Wysokość opłaty startowej może być dowolnie zwiększona przez uczestnika biegu, w momencie opłacania pakietu startowego.

III termin: 27 i 28 maja (piątek, sobota) - minimalna opłata startowa wynosi 50 zł. Wysokość opłaty startowej może być dowolnie zwiększona przez uczestnika biegu, w momencie opłacania pakietu startowego. W tym terminie opłaty będą przyjmowane jedynie gotówką w Biurze Zawodów pod warunkiem, że limit zgłoszeń nie zostanie wyczerpany w okresie zapisów internetowych).

BIURO ZAWODÓW

Biuro Zawodów (BZ) w dniach 27 i 28 maja 2022 zostanie zlokalizowane w budynku Lubelskiego Centrum Organizacji Sportowych, mieszącym się przy ul. Montażowej 16 w Lublinie, będzie działać wg następującego harmonogramu

  • 27 maja 2022 r. (piątek) w godzinach 12:00 – 17:00
  • 28 maja 2022 r. (sobota) w godzinach 09:00 – 14:00

Biuro Zawodów (BZ) w dniu imprezy tj. 29 maja 2022 zostanie zlokalizowane w Parku Ludowym w Lublinie, w okolicach startu/mety zawodów. Będzie działało w godz. 7:00 - 13:30.

Każda osoba, biorąca udział w biegu musi zostać zweryfikowana w biurze zawodów i odebrać swój pakiet startowy. Aby odebrać pakiet startowy należy okazać dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość. Istnieje możliwość odbioru pakietu startowego przez inną osobę – w tym celu wymagane jest upoważnienie. W imieniu osób niepełnoletnich pakiet startowy odbiera rodzic lub opiekun prawny.

TRASA

Trasa biegu będzie prowadziła ścieżkami asfaltowymi znajdującymi się w Parku Ludowym.. Trasa posiada atest PZLA. Doładny przebieg trasy znajduje się w zakłądce TRASA.

KLASYFIKACJE

W biegu prowadzona będzie jedna klasyfikacja łączna z dwóch tur startów, w następujące kategoriach:

  Kategoria generalna kobiet i mężczyzn;

  Kategoria wiekowa kobiet  i mężczyzn (14+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+);

-   Kategoria osób na wózku z napędem ręcznym;

-   Kategoria osób z wózkiem biegowym.

Do pobrania

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.