Informacje o biegu Chęć na pięć

Chęć na Pięć to bieg na dystansie 5 km, który odbędzie się 18 czerwca 2023 r. w centrum Lublina. Start biegu został zaplanowany na godz. 10:00.

ZAPISY

Zapisy na bieg będą prowadzone poprzez serwis Pokochaj Bieganie w Lublinie. W celu zapisania się na bieg należy założyć indywidualne konto, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy i uiścić opłatę startową. Przesłanie formularza zgłoszeniowego nie zakończonego przelewem nie gwarantuje udziału w biegu w przypadku wyczerpania się limitu zgłoszeń. 

OPŁATA STARTOWA

Opłata startowa za udział w biegu Chęć na Pięć wynosi:

I termin: do 5 czerwca 2023 r. (poniedziałek) – 30,00 zł

II terminod 6 czerwca (wtorek) do 13 czerwca 2023 r. (wtorek) - 40,00 zł 

III termin: w biurze zawodów - 50,00 zł.  W tym terminie opłaty będą przyjmowane jedynie gotówką w Biurze Zawodów pod warunkiem, że limit zgłoszeń nie zostanie wyczerpany w okresie zapisów internetowych). W dniu biegu zapisy nie będą prowadzone! 

BIURO ZAWODÓW

Szczegółowe godziny i miejsce pracy biura zawodów zostaną podane w późniejszym terminie. 

Każda osoba, biorąca udział w biegu musi zostać zweryfikowana w biurze zawodów i odebrać swój pakiet startowy. Aby odebrać pakiet startowy należy okazać dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość. Istnieje możliwość odbioru pakietu startowego przez inną osobę – w tym celu wymagane jest upoważnienie, którego wzór znajduje się poniżej. W imieniu osób niepełnoletnich pakiet startowy odbiera rodzic lub opiekun prawny.

TRASA

Trasa biegu będzie oznaczona znakami pionowymi co 1 kilometr, będzie prowadziła ulicami w centrum Lublina.

KLASYFIKACJE

W biegu prowadzona będą klasyfikacja w następujące kategoriach:

  Kategoria generalna kobiet i mężczyzn - wg czasu brutto 

  Kategoria wiekowa kobiet  i mężczyzn (14+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+) - wg czasów netto

Do pobrania

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.