Informacje o biegu Chęć na pięć

Chęć na Pięć to bieg na dystansie 5 km, który odbędzie się 06 listopada 2022 r. w Wąwozie Rury w Lublinie. Start biegu został zaplanowany na godz. 10:30.

ZAPISY

Zapisy na bieg będą prowadzone poprzez serwis Pokochaj Bieganie w Lublinie. W celu zapisania się na bieg należy założyć indywidualne konto, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy i uiścić opłatę startową. Przesłanie formularza zgłoszeniowego nie zakończonego przelewem nie gwarantuje udziału w biegu w przypadku wyczerpania się limitu zgłoszeń. 

OPŁATA STARTOWA

Opłata startowa za udział w biegu Chęć na Pięć wynosi:

I termin: do 24 października 2022 r. (poniedziałek) – 30,00 zł

II terminod 25 października (wtorek) do 1 listopada 2022 r. (wtorek) - 40,00 zł 

III termin: 4 - 5 listopada 2022 r. (piątek, sobota) - 50,00 zł.  W tym terminie opłaty będą przyjmowane jedynie gotówką w Biurze Zawodów pod warunkiem, że limit zgłoszeń nie zostanie wyczerpany w okresie zapisów internetowych).

BIURO ZAWODÓW

Biuro zawodów będzi działać w następujących dniach i godzinach:

- 4 listopada (piątek) od godz. 14:00 do 20:00 w Sklepie Decathlon Węglin (ul. Gęsia 1 w Lublinie),
- 5 listopada (sobota) od godz. 10:00 do 17:00 w Sklepie Decathlon Węglin (ul. Gęsia 1 w Lublinie),
- 6 listopada (niedziela) od godz. 8:30 do godz. 12:00 na terenie Wąwozu RURY LSM (od strony ul. Nadbystrzyckiej).

Każda osoba, biorąca udział w biegu musi zostać zweryfikowana w biurze zawodów i odebrać swój pakiet startowy. Aby odebrać pakiet startowy należy okazać dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość. Istnieje możliwość odbioru pakietu startowego przez inną osobę – w tym celu wymagane jest upoważnienie, którego wzór znajduje się poniżej. W imieniu osób niepełnoletnich pakiet startowy odbiera rodzic lub opiekun prawny.

TRASA

Trasa biegu zostanie wytyczona w Wąwozie Rury i będzie prowadziła ścieżakmi asfaltowo - ziemnymi. Trasa częściowo będzie miała charakter przełajowy. 

KLASYFIKACJE

W biegu prowadzona będzie jedna klasyfikacja łączna z dwóch tur startów, w następujące kategoriach:

  Kategoria generalna kobiet i mężczyzn;

  Kategoria wiekowa kobiet  i mężczyzn (14+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+).

Do pobrania

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.