Aktualności

Startujemy z zapisami na Grand Prix Lublina

W tym sezonie nowością jest możliwość zapisania się na całe Grand Prix Lublina, w skład którego wchodzą również dwa biegi z cyklu "Chęć na Pięć". Około miesiąc przed terminem biegów ruszy możliwość zapisów na pojedynczą "Piątkę".

Zapisy na biegi będą prowadzone za pośrednictwem serwisu Pokochaj Bieganie w Lublinie dostępnym pod linkiem  www.frslublin.pl . Aktywne zapisy znajdziesz w zakładce “Zapisy”, natomiast po dokonaniu rejestracji swoje wybrane zawody znajdziesz w zakładce “Moje biegi”.

Opłata startowa za udział w całym Grand Prix Lublina wynosi 210 zł. Zapisy trwają do 27 września 2017 roku. 

Kilka praktycznych wskazówek, pomocnych podczas poruszania się po panelu Pokochaj bieganie w Lublinie:

W pierwszej kolejności zarejestruj się w serwisie i uzupełnij  indywidualne konto swoimi danymi. Pamiętaj o obowiązku podania prawdziwych danych. W zakładce “Profil” zawsze będziesz mieć możliwość edycji danych podstawowych, natomiast dane szczegółowe dotyczące konkretnego biegu możesz uzupełnić podczas rejestracji na bieg lub edytować w zakładce “Moje biegi” do terminu każdorazowo określonego dla danego biegu.

W serwisie znajdziesz wszystkie szczegółowe informację dot. biegów na które prowadzone są zapisy. Po każdym tegorocznym biegu serwis zostanie uzupełniony o wyniki oraz statystyki.  

Opłatę za bieg, tak jak do tej pory, możesz uiścić za pomocą szybkiej płatności tpay.com lub przelewem na konto Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie wskazane w regulaminie danego biegu. Po kliknięciu przycisku “zapłać” serwis przekieruje Cię do strony płatności.

Mamy nadzieję, że serwis Pokochaj Bieganie w Lublinie ułatwi proces zapisywania się na biegi, a z czasem także stanie się ulubionym miejscem biegaczy.

Do zobaczenia na biegach.

 

 

Regulamin zapisów na Grand Prix Lublina 2017/2018

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.