Aktualności

Jak dojechać do Starego Gaju?

Już w niedzielę spotykamy się na terenie lasu Stary Gaj na leśnej odsłonie biegu Chęć na pięć. Podrzucamy garść praktycznych informacji jak dotrzeć na bieg. 

Ze zwględu na lokalziację Miasteczka Biegowego na terenie lasu, bezpośredni dojaz na bieg samochodem jest utrudniony. W miarę możliwości, szczególnie mieszkańców Lublina zachęcamy aby zostawić samochów w domu i dotrzeć na miejsce rowerem lub skorzystać z komunikacji miejskiej:

- dojazd linią nr 8, przystanek "Koło" na ul. Janowskiej i przejsć pieszo ok. 800 metrów

- dojazd liniami nr 11, 26, 32, 37, 44, 45, 160 na przystanek Os. Widok i przejść pieszo ul. Wyżynną, ul. Janowską, ul. Stary Gaj, ok. 3 km

Osoby dojeżdżające samochodem powinny szukać miejsca do zaparkowania przy ul. Janowskiej (na wysokości przystanka komunikacji miejskiej "Koło") lub ul. Stary Gaj i dojść pieszo na miejsce imprezy (ok. 800 m). Nieco dłuższy dystans do przejścia będą miały oosby, które zaparkują wzdłuż ul. Wyżynnej lub ul. Bursztynowej na osiedlu Poręba. 

Wejście do lasu znajduje się obok leśniczówki (ul. Stary Gaj 36) - charakterystyczna szeroka droga przeciwpożarowa, mijając ślabam należy iść ok 400 metrów prosto, nastęnie skręcić w lewo i idąc prosto po ok. 200 metrach dotrzecie na linię startu Chęć na pięć. 

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.