Aktualności

Dojazd na bieg

Już w niedzielę spotykamy się na terenie lasu Stary Gaj na leśnej odsłonie biegu Chęć na pięć. Podrzucamy garść praktycznych informacji jak dotrzeć na bieg.
 
Ze względu na lokalizację Miasteczka Biegowego na terenie lasu, bezpośredni dojazd na bieg samochodem jest utrudniony. W miarę możliwości, szczególnie mieszkańców Lublina zachęcamy, aby zostawić samochodów w domu i dotrzeć na miejsce rowerem lub skorzystać z komunikacji miejskiej:
  • dojazd linią nr 8, przystanek "Koło" na ul. Janowskiej i przejść pieszo ok. 800 metrów,
  • dojazd liniami nr 11, 26, 32, 37, 44, 45, 160 na przystanek Os. Widok i przejść pieszo ul. Wyżynną, ul. Janowską, ul. Stary Gaj, ok. 3 km.
Osoby dojeżdżające samochodem powinny szukać miejsca do zaparkowania przy ul. Janowskiej (na wysokości przystanka komunikacji miejskiej "Koło") i dojść pieszo na miejsce imprezy (ok. 1 km). Nieco dłuższy dystans do przejścia będą miały osoby, które zaparkują wzdłuż ul. Wyżynnej lub ul. Bursztynowej na osiedlu Poręba. Ulica Stary Gaj jest wąską drogą dojazdową, gdzie nie ma miejsc parkingowych.
Wejście do lasu znajduje się na ul. Stary Gaj – na wysokość numeru 113A - charakterystyczna szeroka droga przeciwpożarowa, mijając szlaban należy iść ok 400 metrów prosto, następnie skręcić w lewo i idąc prosto po ok. 200 metrach dotrzecie na linię startu Chęć na pięć. 
 
Sprawdź miejsce w Google Maps

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.