Aktualności

Biegamy na Czechowie Południowym

W niedzielę biegamy po Czechowie Południowym, na zaproszenie Rady Dzielnicy, która został współorganizatorem biegu Chęć na pięć. Już po raz trzeci spotykamy się „czechowskiej” piątce, ale po raz pierwszy w zimowej aurze.

Uczestnicy biegu zamieszkujący dzielnicę Czechów Południowy zmierzą się w dodatkowej klasyfikacji Mieszkańców Czechowa Południowego, która zostanie przeprowadzona odrębnie dla kobiet i mężczyzn. Zgłoszeniu udziału w klasyfikacji będzie można zgłosić w biurze zawodów przy odbiorze pakietu startowego.

 

"To wielka radość, że po raz trzeci bieg "Chęć na pięć" odbędzie się na Czechowie Południowym jako owoc współpracy Fundacji Rozwoju Sportu i Rady Dzielnicy. Kolejna, tym razem zimowa, edycja biegu także cieszy się ogromną popularnością lubelskich biegaczy. Bieg, nie tylko po sklepach, pozwoli jeszcze bardziej poczuć smak Świąt!" 

Maciej Kowalczyk

Przewodniczący Zarządu Dzielnicy Czechów Południowy

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.