Aktualności ogólne

Poland Business Run 2018.

2 września po raz kolejny wystartuje największa charytatywna sztafeta w kraju – Poland Business Run 2018. Pięcioosobowe drużyny w największych miastach Polski pobiegną, by pomóc kolejnym osobom z niepełnosprawnościami narządów ruchu. Lublin został gospodarzem biegu już po raz drugi – mieszkańcy województwa lubelskiego będą mieli okazję sprawdzić swoje siły w sportowej rywalizacji, a przy okazji wspomóc charytatywny cel. Właśnie ruszyły zapisy do Lublin Business Run.

Beneficjentem tegorocznej edycji Lublin Business Run 2018 jest Mariusz Zieliński z Bełżyc, któremu na skutek wypadku samochodowego w 2005 roku amputowano prawą nogę. Mariusz jest szczęśliwym mężem i ojcem czwórki dzieci, a od 2016 roku także zawodnikiem IKS Atak Elbląg – zespołu grającego w hokeja na sledgach i stanowiącego równocześnie reprezentację Polski. W dniu biegu Mariusz będzie obchodzić 40. urodziny.

W Poland Business Run angażują się tysiące osób – biegacze, wolontariusze, ambasadorzy i sponsorzy. Szczytny cel, promocja aktywnego stylu życia, a przy okazji integracja pracowników polskich firm sprawiły, że impreza wpisała się na stałe w kalendarz wydarzeń sportowych w wielu miastach. Jak co roku wezmą w niej udział drużyny składające się z pięciu zawodników, każdy ma do pokonania dystans ok. czterech km.

Na bieg można zapisać się na stronie internetowej: https://polandbusinessrun.pl/member/pl/register/.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji znaleźć można na stronie Lublin Business Run oraz w wydarzeniu na Facebooku.

 

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.