Aktualności ogólne

Nie biegniesz? Przepisz swój pakiet startowy.

Ważna informacja!

Ze względu na wyczerpany limit zgłoszeń i ciągłe zainteresowanie biegiem postanowiliśmy stworzyć możliwość przepisania pakietu startowego na inną osobę.

Jak to działa:

  • osoba, która chce wziąć udział w biegu musi przyjść do Biura Zawodów z wypełnionym oświadczeniem osoby, która rezygnuje z udziału w zawodach i chce przepisać swój pakiet startowy tu znajdziecie wzór oświadczenia (prosimy o używanie tylko tego wzoru!)
  • dane w oświadczeniu osoby rezygnującej muszą być zgodne z danymi w systemie (to bardzo ważne! )
  • przepisania pakietu startowego można dokonać tylko w sobotę (23.10) i tylko w Biurze Zawodów
  • w ramach przepisania pakietów nie dokonujemy zwrotu opłaty startowej - ta kwestia pozostaje w całości w gestii osoby przepisującej pakiet i nowego uczestnika zawodów
  •  

Pamiętajcie! Przepisujemy tylko w sobotę i tylko w Biurze Zawodów!

Przypominamy także że w sobotę Biuro Zawodów będzie czynne  w godzinach 12:00 - 18:00, oraz będzie zlokalziowane na terenie Centrum Rozrywki American Spot nad Zalewem  Zemborzyckim w Lublinie mieszczący się przy ul. Krężnickiej 6 w Lublinie.

 

Do pobrania:

Wzór oświdczenia - przepisanie pakietu startowego

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.