Aktualności ogólne

Info przed biegiem Tropem Wilczym 2018

W najbliższą niedzielę spotykamy się na linii startu największego w Polsce biegu pamięci.

Lublin będzie jednym z 330 miast z Polski i zagranicy, które w ten sposób oddadzą hołd pamięci żołnierzom wyklętym. Wydarzenie to jest elementem obchodów Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” - święta honorującego i upamiętniającego żołnierzy polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego działającego w latach 1944 – 1963 w obrębie przedwojennych granic RP.

Na chwilę przed startem podrzucamy garść przydatnych informacji.

Biuro zawodów będzie działać (UWAGA!!! zmiana godzin):

-      piątek (2.03.2018 r.) od 10:00 do 18:00 w Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie (ul. Montażowa 16);

-      sobota (3.03.2018 r.) od 10:00 do 18:00 w Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie (ul. Montażowa 16);

-      niedziela (4.03.2018 r.) od 10:00 do 11:30 – w Ogrodzie Saskim w Lublinie (okolice strefy strat/meta).

Ze względu na aktualne warunki pogodowe został skrócony czas pracy biura zawodów w dniu biegu i wydłużony w dniu 3.03.2018 r. W miarę możliwości prosimy o obieranie pakietów startowych w piątek i sobotę. Pozwoli nam to uniknąć kolejek przed biegiem. Wcześniejszy odbiór koszulki pozwoli  Wam wybrać swojego ulubionego bohatera. Kto pierwszy ten lepszy!

Pamiętaj, ze możesz upoważnić inną osobę do odbioru swojego pakietu startowego, wzór upoważnienia dostępny jest >>TUTAJ<<.

Startujemy o godz. 12:00. Przed biegiem ok. 11:40 zapraszamy na wspólną rozgrzewkę. Start dla obu dystansów jest wspólny. Trasa biegu poprowadzi alejkami Ogrodu Saskiego. Zawodnicy, którzy wybrali dystans 1963 m biegną jedną pętlę, po przebiegnięciu której wbiegają na metę. Zawodnicy, którzy wybrali dłuższy dystans obiegną dwie pętle z ominięciem strefy mety, a po 3 okrążeniu wbiegają na metę. Mapka z trasą dostępna na >>TUTAJ<<.

Jeżeli chcesz zmienić dystans, zgłoś to w biurze zawodów podczas odbioru pakietu startowego. Osoby, które pobiegną na innym dystansie niż zadeklarowany, nie zostaną sklasyfikowane.

W Ogrodzie Saskim zostaną przygotowane szatnie, depozyt, toalety.

Po biegu zapraszamy na rozgrzewający posiłek, aby zregenerować siły.

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.