Aktualności ogólne

Gra miejska? O co w tym biega?

Wielokrotnie jako wolontariusze wspierali organizację naszych biegów, a te wakacje przeznaczyli na stworzenie własnej imprezy!

Od niedawna kalendarz lubelskich wydarzeń wzbogaciła propozycja lubelskich gier miejskich.

Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć tą inicjatywę, a przede wszystkim, że jedno z wydarzeń został zadedykowane właśnie marce Maratonu Lubelskiego - trzecia gra miejska, odbędzie się 21 września2019 r. Startujemy z Centrum Kultur w Lublinie (ul. Peowiaków 12) o 14:00.

Odświeżajcie swoją wiedzę i wspomnienia z każdej dychy, piątki a przede wszystkim maratonów i stawiajcie do gry!

Co to jest Lubelska Liga Gier Miejskich?

LLGM to nieformalna organizacja, którą utworzyli wolontariusze Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie. Pierwsza edycja ma na celu zorganizowanie 4 gier miejskich o różnej tematyce. Dwa pierwsze wydarzenia nawiązały do wydarzeń kulturalnych takich jak Carnaval Sztukmistrzów i Jarmark Jagielloński. Trzecia gra nawiąże do Maratonu Lubelskiego.

 O co chodzi w grze?

Przede wszystkim o dobrą zabawę ;) Ponadto o poznanie miasta i przybliżenie tematyki, której gra dotyczy. W grze wystartować może każdy! Zbieraj rodzinę, znajomych, sąsiadów i zgłoś się do zabawy!

Zasady:

Gra miejska to swego rodzaju podchody. Drużyny liczące od 1 do 4 osób mają za zadanie rozszyfrować wskazówki, które naprowadzą ich na 6 kolejnych stacji w obszarze przestrzeni miejskiej, gdzie będą czekać sędziowie z zestawami pytań i ….zadaniami sprawnościowymi ;) Na każdej stacji drużyna ma szansę na zdobycie aż 10 punktów. Oczywiście wygrywa drużyna, która uzbiera największą liczbę punktów. Tu nie liczy się czas, a wasza wiedza o biegach rozgrywanych pod hasłem Maratonu Lubelskiego.

Warto kliknąć na:

Wydarzenie LLGM - Maraton Lubelski

Formularz zgłoszeniowy na grę miejską

Regulamin Lubelskiej Gry Miejskiej

Profil LLGM FB

XXX

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.