Aktualności ogólne

Głosuj na projekt O-63!

Od dzisiaj - 23 września do 10 października trwa głosowanie w Budżecie Obywatlekism miasta Lublin. Wśród ogólnomisjskich projektów nie zabrakło biegowego akcentu! Zachęcamy do głosowania na projekt O-63 "Pokochaj bieganie w Lublinie!"

A o co w tym biega? 

Projekt "Pokochaj bieganie w Lublinie!" adresowany jest do każdej osoby, dla której ważna jest aktywność fizyczna. Celem głównym projektu jest zachęcenie jak największej liczby mieszkańców Lublina (zarówno dorosłych jak i dzieci) do systematycznej aktywności fizycznej. Zadanie realizowane będzie dwutorowo – poprzez prowadzenie systematycznych treningów biegowych oraz organizację cyklu biegów na zmiennych dystansach 5 i 10 kilometrów – dla dorosłych oraz na dystansach od 50 do 1000 m dla dzieci i młodzieży. Uczestnicy po ukończeniu biegów otrzymają atrakcyjny element wyposażenia biegacza, przydatny także podczas indywidualnych treningów.

Głosować można internetowo za pośrednictwem strony Obywatelski Lublin.

Zasady głosowanie oraz szczegółowe informacje dot. Budżetu Obywatelskiego dostęne >>TUTAJ<<

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.