Aktualności ogólne

Bieg o Złotą Dynię

W imieniu Zoi zachęcamy do udziału w 2. Charytatywnym Biegu o Złotą Dynię.

Zoja cierpi na zespół Aperta - uwarunkowany genetycznie zespół wad wrodzonych, charakteryzujący się zarośnięciem szwów czaszkowych, asymetrią twarzy, rozszczepem podniebienia oraz zrośnięciem palców u dłoni i stóp. Zebrane środki pieniężne zostaną przeznaczone na dalsze leczenie i rehabilitację 4 – letniej Zoi.

Spotykamy się już w niedzielę na dobrze wszystkim znanych ścieżkach biegowych w wąwozie LSM od strony ul. Nadbystrzyckiej. Startujemy o godz.:12:00. 

Buro zawodów będzie działać:

- w piątek (27.10) w godzinach: 10:00-18:00 – biurze Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie (ul. Montażowa 16),

- w sobotę (28.10) w godz.: 10:00 – 14:00 – biurze Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie (ul. Montażowa 16),

- w niedzielę (29.10) w godz.: 9:30 – 11:30 w wąwozie LSM.

W swoich pakietach startowych znajdziecie „dyniowe” kubeczki, które w sam raz przydadzą się na rozgrzewającą herbatę w długie, zimne, jesienne i zimowe wieczory. Na mecie każdy otrzyma unikatowy medal – piernikową dynię!

W dniu biegu przygotowane zostaną szatnie, depozyt, toalety. Dla wszystkich biegaczy na zregenerowanie sił, przepyszną zupę dyniową z mlekiem kokosowym i wędzonym twarogiem przygotują i wydadzą kucharze ze Stowarzyszenia "Lubelscy Kucharze Dzieciom".

Trasa:

Biegając, pomagamy! Razem możemy wiele!

Do zobaczenia na starcie!

 

DO POBRANIA


Upoważnienie do odbioru pakietu 

Zgoda rodzica/opiekuna na udział w biegu osoby nepełnoletniej.

 

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.