Aktualności ogólne

Bieg o Puchar!

Nazwa: Charytatywny Bieg o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji, bieg odbędzie się podczas Sportowego Pikniku "Na sygnale"
 
Dystans: 3 000 metrów
 
Termin: 20.10.2019
 
Start: godz: 12:00
 
Miejsce: Bike Park Lublin (ul. Janowska 76)
 
Limit wieku: w biegu może wziąć udział osoba, która najpóźniej w dniu rozgrywania zawodów (tj. 20.10.2019) będzie miała ukończone 10 lat
 
ZAPISY: są prowadzone poprzez serwis Pokochaj Bieganie w Lublinie, w celu zapisania się na bieg należy założyć indywidualne konto, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy
 
OPŁATA STARTOWA: minimalna opłata za udział w biegu wynosi 30 zł., wpłata może zostać dowolnie zwiększona w formularzu zgłoszeniowym, cały dochód z wydarzenia zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację Oli i Dawida
 
CEL:  Wydarzenie ma charakter charytatywny. Biorąc udział w wydarzeniu masz okazję wesprzeć Olę i Dawida w ich walce z niepełnosprawnością w ramach prowadzonej podczas wydarzenia zbiórki. Dzieci od urodzenia mają nie w pełni wykształcone rączki. Aby móc sprawnie funkcjonować i prawidłowo się rozwijać już teraz wymagają trwałej i kosztownej rehabilitacji, a w przyszłości czekają ich skomplikowane operacji rekonstrukcji dłoni i rączek. Mimo niepełnosprawności, są bardzo radośni, aktywni i dzielnie stawiają czoła codziennym czynnościom, które niejednokrotnie muszą wykonywać nóżkami. Dzisiaj my mamy możliwość wyciągnięcia do nich pomocnej dłoni.
 
TRASA: trasa będzie mieć charakter przełajowy, w całości zostanie wytyczona na terenie Bike Park Lublin (ul. Janowska 76)
 
BIURO ZAWODÓW: będzie działać:
- 18.10.2019 r. (piątek) od 9:00 do 15:00 w siedzibie Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie (ul. Montażowa 16)
- 20.10.2019 r. (niedziela) od 9:00 do 11:30 na terenie Bike Park Lublin (ul. Janowska 76)
Każda osoba, biorąca udział w biegu musi zostać zweryfikowana w biurze zawodów i odebrać swój pakiet startowy. Aby odebrać pakiet startowy należy okazać dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość. Istnieje możliwość odbioru pakietu startowego przez inną osobę – w tym celu wymagane jest upoważnienie. W imieniu osób niepełnoletnich pakiet startowy odbiera rodzic lub opiekun prawny.
 
KLASYFIKACJE: w biegu prowadzone będą klasyfikację:
- generalna kobiet i mężczyzn
- klasyfikacja Policjantów i Policjantek. 
 
REGULAMIN
 
ORGANIZATORZY: 
Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie
Fundacja w Dobrych Rękach
Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Komendant Wojewódki Policji w Lublinie

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.