Klasyfikacja Drużynowa

Podczas Pierwszej Dychy do Maratonu po raz pierwszy uczestnicy lubelskich biegów dodatkowo mieli możliwość zmierzenia się w klasyfikacji drużynowej. Biorąc pod uwagę, że pomysł przeprowadzenia rywalizacji drużynowej spotkał się z Waszym zainteresowaniem oraz uwzględniając wszelkie uwagi co do zasad przeprowadzenia takiej klasyfikacji rozpoczynamy rekryutację drużyn na 1. Półmaraton Lubelski. 

Zasady klasyfikacji drużynowej: 

  1. drużynę może założyć każda osoba, która jest zapisana na 1. Półmaraton Lubelski i został jej przydzielony numer startowy;

  2. w skład drużyny wchodzi 6 osób (w tym co najmniej 2 Panie), które zapisały się na 1. Półmaraton Lubelski i mają przydzielony numer startowy;

  3. każda drużyna wyznacza swojego Kapitana;

  4. mężczyźni wchodzący w skład drużyny muszą reprezentować co najmniej 2 różne kategorie wiekowe, Panie - ze względu, że stanowią relatywnie mniejszą grupę - mogą reprezentować tą samą kategorię wiekową;

  5. zawodnik może reprezentować tylko jedną drużynę;

  6. dopuszczalne są zmiany w składzie osobowym drużyny, w szczególności  jeżeli z przyczyn losowych dana osoba nie wystartuje w biegu jednak wszelkie zmiany mogą być zgłaszane do 20 października 2017 r.;

  7. nazwy drużyn muszą być różnie, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia drużyny dokonuje jej Kapitan najpóźniej do 20 października 2017 r. przesyłając na adres: druzyna@frslublin.pl informacje o drużynie zawierające:

  1. nazwę drużyny,

  2. listę imienną członków wraz z rokiem urodzenia i numerem startowym poszczególnych osób,

  3. nazwę biegu podczas którego drużyna podejmie rywalizację sportową.

Kapitan reprezentuje swoją drużynę, pilnuje aby zgłoszenie było zgodne z wymogami klasyfikacji. Wszelkie zapytania dot. klasyfikacji oraz zmiany w składzie drużyny zgłasza jej kapitan. Przesłane zgłoszenie będzie weryfikowane, drużyny spełniające zasady będą dodawane na listę drużyn, w przypadku nie dopełnienia wszystkich warunków, zgłoszenie będzie odsyłane do Kapitana w celu uzupełnienia / poprawienia zgłoszenia.

Zabawę wygrywa drużyna, która wspólnie osiągnie najlepszy wynik, który będzie stanowić suma czasów netto wszystkich członków drużyny.

Klasyfikacja drużynowa ma na celu integrację biegaczy, stworzenie możliwości wspólnej zabawy podczas biegu oraz rywalizację w duchu sportowej zasady fair paly.  Ponadto 3 najszybsze drużyny zostaną wyróżnione nagrodą niespodzianką ;)

P. S. Mile widziane, aby drużyny zadbały o wspólny element wyróżniający je w peletonie biegaczy, liczymy na waszą kreatywność.

 

Lista zgłoszonych drużyn:

1. UMCS Biega Kapitan: Przemysław Matuła

2. Lublin Biega Kapitan: Marcin Bąk

3. Lublin Biega 2 Kapitan: Olaf Lipczyński

4. Biegający Świdnik 1 Kapitan: Michał Borowiec

5. Łęczna Biega Kapitan: Michał Grzesiuk

6. Biegający Świdnik - Śmiertelnicy Kapitan: Piotr Gorzel

7. STAY INSANE Kapitan: Waldemar Puła

8. Biegający Świdnik - Waleczne Serca Kapitan: Piotr Białoszewski

9. Lubelski Klub Morsów Kapitan: Jerzy Mieńko

10. Lublin Biega Niedobitki Kapitan: Iska Kwiatkowska

11. Puławianin Puławy Kapitan: Romuald Prószyński

12. Lubelska Grupa Triathlonu I Kapitan: Zbigniew Zych

13. STAY INSANE 2 Kapitan: Jacek Lisowski

14. lubelskibiegacz.pl TEAM Kapitan: Paweł Wysocki

15. Stalowowolski Klub Biegacza Kapitan Tomasz Łeptuch

16. SKB Kraśnik Kapitan Michał Biały

17. Biegajacy Świdnik Jaś i Małgosia Kapitan: Marlena Zielińska

18 Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe Kapitan: Olga Zarzeczna

19 WW TEAM Kapitan: Piotr Sawa 

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.