Grand Prix Lublina 2017/2018

Grand Prix Lublina 2017/2018 składa się z 8 biegów – 4 biegów dziesięciokilometrowych rozgrywanych pn. „Cztery Dychy do Maratonu”, 2 biegów pięciokilometrowych pn. „Chęć na Pięć”. 1. Półmaratonu Lubelskiego oraz 6. Maratonu Lubelskiego. Poniżej kalendarz biegów rozgrywanych w ramach GPL 2017/2018.

Klasyfikacja Grand Prix Lublina prowadzona jest w kategorii generalnej kobiet i mężczyzn oraz w poszczególnych kategoriach wiekowych. Aby zostać sklasyfikowanym w Grand Prix Lublina należy ukończyć przynajmniej jeden z ww. biegów.Do końcowej punktacji zaliczane jest 6 biegów w tym co najmniej 1 z biegów na dłuższym dystansie tzn. 1. Półmaraton Lubelski lub  6. Maraton Lubelski. Szczegółowe zasady klasyfikacji znajdują się w regulaminie GPL 2017/2018.

Na koniec cyklu wyróżnionych zostanie 6 najwyżej sklasyfikowanych biegaczek oraz biegaczy w klasyfikacji generalnej oraz 3 najwyżej sklasyfikowanych biegaczek i biegaczy w klasyfikacjach wiekowych wśród kobiet i mężczyzn.

Regulamin Grand Prix Lublina 2017/2018.

Wyniki Grand Prix Lublina po 4 biegach

Wyniki archiwalne

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.