Grand Prix Lublina 2018/2019

Grand Prix Lublina to odrębna klasyfikacja uwzględniająca wyniki zawodników startujących w lubelskich biegach rozgrywanych pod szyldem Maratonu Lubelskiego. 

Sezon biegowy 2018/19 to już IV edycja klasyfikacji Grand Prix Lublina, która - tak jak poprzednie - prowadzona jest w kategorii generalnej kobiet i mężczyzn oraz w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Do IV edycji Grad Prix Lublina zaliczają się nastęujące zawody biegowe:

- 7 października 2018 - Pierwsza Dycha do Maratonu

- 14 października 2018 - 2. Półmaraton Lubelski

- 25 listopada 2018 - Druga Dycha do Maratonu

- 16 grudnia 2018 - bieg Chęć na Pięć

- 2/3 lutego 2019 - Trzecia Dycha do Maratonu

- 7 kwietnia 2019 - Czwarta Dycha do Maratonu

- 12 maja 2019 - 7. Maraton Lubelski

- 9 czerwca 2019 - bieg Chęć na Pięć

W klasyfikacji Grand Prix Lublina zostaje uzwględniona każda osoba, która wystartowała chociaż w jednym biegu z cyklu. Do końcowej klasyfikacji wymagane jest ukończenie 6 biegów, w tym co najmniej jednego biegu na dłuższym dystansie (tzn. półmaraton lub maraton). Szczegółowe zasady klasyfikacji znajdują się w regulaminie GPL 2018/2019.

Na koniec cyklu wyróżnionych zostanie 6 najwyżej sklasyfikowanych biegaczek oraz biegaczy w klasyfikacji generalnej oraz 3 najwyżej sklasyfikowanych biegaczek i biegaczy w klasyfikacjach wiekowych wśród kobiet i mężczyzn.

Regulamin Grand Prix Lublina 2018/2019.

Klasyfikacja Grand Prix Lublina 2018/19 po trzech biegach:

Przebiegliśmy Grand Prix Lublina 2017/2018!

Zwycięzcy Grand Prix Lublina 2017/18

 Klasyfikacja OPEN kobiet

  1.  Maśloch Patrycja
  2. Furmanik Ewa
  3. Ściuba Aneta
  4. Andrzejewska Joanna
  5. Zarzeczna Olga
  6. Pitura Eliza

 Klasyfikacja OPEN mężczyzn

  1. Biały Michał
  2. Wysocki Paweł
  3. Grochmal Paweł
  4. Zdunek Michał
  5. Borowiec Michał
  6. Mazurek Paweł

 Klasyfikacja w kategoriach wiekowych kobiet

K14+

  1. Waśkowicz Gabriela

K20+

  1. Wójtowicz Magdalena
  2. Fijałkowska Beata
  3. Tarnowska Ewa

K30+

  1. Ostapowicz Justyna
  2. Głuszak Katarzyna
  3. Długosz Katarzyna

K40+

  1. Misztal Agnieszka
  2. Kornacka Magdalena
  3. Hejduk Monika

K50+

  1. Paździor Irena
  2. Domaradzka Małgorzata
  3. Bury Jadwiga

K60+

 

Klasyfikacja w kategoriach wiekowych mężczyzn

M14+

  1. Chlastawa Rafał
  2. Sawicki Sebastian
  3. Zagajski Tomasz

M20+

  1. Marzec Wojciech
  2. Piróg Michał
  3. Kierepka Krystian

M30+

  1. Przybysz Damian
  2. Banaśkiewicz Kamil
  3. Kalinowski Artur

M40+

  1. Zioło Mirosław
  2. Kępowicz Marcin
  3. Car Jacek

M50+

  1. Steć Stanisław
  2. Mirosław Jerzy
  3. Kania Krzysztof

M60+

  1. Brodacki Waldemar
  2. Rosłowicz Jerzy
  3. Wenerski Wojciech

 

Wyniki archiwalne

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.