Grand Prix Lublina 2016/2017

drukuj

Grand Prix Lublina 2016/2017 składa się z 7 biegów – 4 biegów dziesięciokilometrowych rozgrywanych pn. „Cztery Dychy do Maratonu”, 2 biegów pięciokilometrowych pn. „Chęć na Pięć” oraz 5. Maratonu Lubelskiego. Daty biegów określone są w poszczególnych zakładkach oraz w regulaminie Grand Prix Lublina 2016/2017.

Klasyfikacja Grand Prix Lublina prowadzona jest w kategorii generalnej kobiet i mężczyzn oraz w poszczególnych kategoriach wiekowych. Aby zostać sklasyfikowanym w Grand Prix Lublina należy ukończyć przynajmniej jeden z ww. biegów.

Na koniec cyklu nagrodzonych zostanie 3 najwyżej sklasyfikowanych biegaczek oraz biegaczy w klasyfikacji generalnej oraz zwycięzcy klasyfikacji wiekowych wśród kobiet i mężczyzn.

Dekoracja zwycięzców odbędzie się podczas pierwszego biegu następnego cyklu. Dokładna data i miejsce zostanie podana na stronie maraton.lublin.eu.

Wyniki Grand Prix Lublina po 6 biegach (bez Chęć na Pięć 19.03.2017)

Wyniki archiwalne

Newsletter

Bądź o krok przed innymi. Jako pierwszy dowiedz się o naszych biegowych planach i weź udział w konkursach.

Maraton Lubelski wspierają:

Partnerzy Strategiczni Organizator

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.